Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki az oltástól fél, az a...

Aki az oltástól fél, az a vírustól miért nem?

Figyelt kérdés

Sokan pampognak a vakcina hosszútávú mellékhatásai miatt, miközben a vírusnak pedig van rengeteg, ismert hosszútávú mellékhatása!

Sokan lettek autoimmun betegek, csökkent a szellemi, fizikai teljesítőképességük még hónapokkal a fertőzés után is. Nagy valószínűséggel a ti ismerősi körötökben is történt már ilyen - sajnos.

Azt nem értem, hogy ha annyira erősnek gondolod magadat, hogy szerinted a víruson simán átesnél enyhe tünetekkel, akkor miért gondolod, hogy a vakcina, amit már többszázezer embernek beadtak gond nélkül, az legyűrne?



2020. dec. 20. 16:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 A kérdező kommentje:
Az a nevetséges, hogy az internetes fórumokon néhányan kényszeresen próbálják bizonygatni, hogy miért veszélyes a vakcina. Terjed egy lista is, ahol vagy 50 kérdést feltesznek az oltással kapcsolatban, amire választ követelnek az orvosoktól.
2020. dec. 20. 16:52
 2/118 A kérdező kommentje:

A kérdések nagy részére egyszerű google kereséssel meg lehetne találni a választ.

Miért akarjátok mindenáron azt hinni, hogy a vakcina rossz lesz, mintha ebben reménykednétek egyenesen?

Én abban reménykedem, hogy jó lesz a vakcina, és akkor elmúlnak ezek a korlátozások, végre lehet majd normálisan élni. A következő hónapokban kiderül úgyis, hogy működni fog-e! És a cégeknek is az az érdekük, hogy működjön a dolog.

Én sem oltatnám be magam az első sorban, várnék pár hónapot. De ami most van, azt tuti, hogy nem élet. Most Londont és környékét teljesen lezárják, se ki se be, mindenki ülhet otthon hetekig.

2020. dec. 20. 16:56
 3/118 anonim ***** válasza:
70%
Igen és egy virólogiai biológiával foglalkozó professzor,osztrák televízióban adott interjúja is fenn van Facebook.Én inkább neki hiszek.
2020. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
59%

"Az a nevetséges, hogy az internetes fórumokon néhányan kényszeresen próbálják bizonygatni, hogy miért veszélyes a vakcina."


Azért, mert régen lóg a levegőben hogy kötelezővé akarnak tenni egy halálos vakcinát.

Itt az önrendelkezési jogot féltik az emberek és az életüket.


A vírus az meg egy náthavírus. Aki életben van X évesen, százával esett át vírusfertőzéseken, és ennek köszönhetően egészséges.


Teneked mért nem felel meg az, hogy mindenki maga dönthessen arról, használ-e egy gyógyszert vagy sem?

2020. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
56%

"miért gondolod, hogy a vakcina, amit már többszázezer embernek beadtak"


Különben nem adták be.

Kísérleti fázis elején van.

Olvass utána!

2020. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 A kérdező kommentje:

#3: Az egy orvos a többmillió közül. Mindig lehet találni 1-2 orvost, aki "megmondja a tutit". Én meghallgatok 100 orvost, és azt hiszem el, amit 99 mond közülük.

Az a gond a vakcinával is, hogy lesz egy eset 100 ezerből, aki rosszul lesz a vakcinától, az majd körbejárja a Facebookot és mindenki azt fogja osztogatni. A másik 99 ezer, aki nem lett rosszul, az meg nem kerül bele a hírekbe. Ráadásul nem csak 1 vakcina van! Lesz legalább 6 különböző vakcina, amiket teljesen különböző cégek gyártanak!

Ez a gond a mostani Facebookos világgal, mindenki azt hisz el, amit akar.

2020. dec. 20. 17:02
 7/118 anonim ***** válasza:
82%
Se a vírus, se a vakcina HOSSZÚTÁVÚ
2020. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
70%

hatásairól nem tudunk még semmit.


bocs

2020. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg már a hallottak contergan botrányról
2020. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
65%

Ha egy professzor egy televíziós interjúban azt mondja, hogy veszélyes, akkor igen is elhiszem.

Ez a szakterülete,ezt vizsgálja.Nagyon ostobának kell lenni, hogy inkább egy politikus,vagy a te véleményed hatására döntsek.Szerintem neked kár is itt osztani az észt, hogy ki hogyan gondolkodjon.Oltasd be magad ha ezt látod jónak.

2020. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!