Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet ilyen a vizeletem?...

Mitől lehet ilyen a vizeletem? Valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Vizelet fertőzésem volt, kezelést is kaptam rá a háziorvostol.

amikor pisilek valami nyálkás pici darabkák vannak a vizeletembe, hozzáteszem hogy 3 hetes terhes vagyok. Jövő hétre kaptam időpontot a dokihoz.

Félek hogy valami komolyabb baj van, ami ártana a babának. Volt már valaki ilyen helyzetben?

És egy sötétebb színe van a vizeletnek.


2020. dec. 21. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A családorvosodtól azonnal kérj laborvizsgálatra beutalót vér és vizeletvizsgálatra.

Köteles adni.

A veséd nem fáj?

2020. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Pici vér is folyt amikor pisiltem, azóta semmi nem is fáj csak a vizelet színe más és olyan fura az állaga.
2020. dec. 21. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt ez nem tudom mennyire normális, de ha vért pisil az ember azt ki kell vizsgálni.
2020. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!