Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legrosszabb ami lehet...

Mi a legrosszabb ami lehet egy masik ember vizeletetol? Hosszu

Figyelt kérdés

szoval van egy kolleganom , nem regota dolgozik nalunk es nagyon duci es valoszinu ezert is van az igenytelensege. Nyilvan nem ok ra, de az egyik kollegam mondta hogy bent a szekukon eszre vette hogy eros vizeletszagu a szek es megis szagolta, es tenyleg abbol jott a szag. es mondta is,hogy mindig fut a wcre szoval valoszinu van valami vizelesi problemaja meg kitudja mennyire higenikus ott lent mivel tenyleg nagyon kover es szerintem nehezen is “eri el” ... 😕 De ő szokott valtani tehat leul arra a szekre is amin en is szoktam ulni.

Ha hazamegyek mindig atveszem a nadragom es kezet mosok . Napkozbe nem szoktam a nadragomhoz nyulkalni , oktalanul a szamhoz se - ha azon keresztul jutna be barmi- ha igen elotte kezet mosok.

Annyira kellemetlen es felek hogy elkapok valami fertozest vagy ilyesmi ... mindig nem karpit tisztitozhatom a szeket...


2019. dec. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Semmi bajod nem lesz tőle, csak gusztustalan belegondolni.

Amúgy a ducisághoz ennek nincs köze, lehet, hogy vizelettartási problémája van, amivel el kéne menjen orvoshoz. Van rá gyógymód.

2019. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gublug ***** válasza:

Ez kényes téma, tény.

Üzemorvos figyelmét nem lehet felhívni erre?

Vagy négyszemközt munka után beszélni vele, hogy senki se hallja?

Ha ez nem oldódik meg, akkor előbb utóbb az undor haragba és gyűlölködésbe vált át részetekről.


Fontos, hogy megértsétek mi miért történik. Vajon beteg? Vagy igénytelen?

Volt egy alkoholista raktárosom. Én nem éreztem rajta, de mások igen, hogy a szája és a ruhája is büdös.

Egy nap félrehívtam, mintha csak a munkáról beszélnénk, így másoknak nem volt feltűnő, és tapintatosan elmondtam neki, hogy ha megissza a magáét, akkor figyeljen, hogy itt a munkahelyen ne érződjön, és a munkaruhát pedig hetente mossa ki.

Többé nem volt panasz.


A testnedvekkel sok betegség terjedhet.

2019. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gublug ***** válasza:
3-as: ez egy igen érdekes megállapítás. Értékelem a humorod (megint). Zöld kéz :)
2019. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

huha , nalatok itt kezdodik a “humor”?! eleg ritka f.o.s humorerzeketek van :(

még az a jo, hogy adtal neki egy zoldet, a piros melle passzol 😍😘

2019. dec. 11. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!