Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol melyik városban vannak...

Hol melyik városban vannak covid halottak?

Figyelt kérdés
Meg mondaná nekem valaki, hogy úgy kB mi akiknek nincs covid vírusban meghalt ismerőse. És az ismerőseinknek sincs ismerőse. Hogy úgy tudjuk körülbelülre hogy miittomén Pécsen van vagy stb. Vagy esetleg falu ha van. Majdnem 10ezer covid halott van. 10 millióan laknak kB Magyarországon tehát kB már több mint a fele embernek kellene a számok és adatok szerint ismernie koronavírusban elhunytat. És a számok egyre csak nőnek. Én még lélegeztetőgépeset sem ismerek. Kérem olyan is írjon aki nem ismer covid halottat hiszen pont ez a lényege hogy felmérjük hogy hol vannak és hol nincsenek ebben elhunytak. Sajnos a neten nem találtam olyat ahol leirná hogy melyik megyében (esetleg közeli várost) haltak meg és mennyien. Tehát most kíváncsi vagyok hogy ki tudjuk e deríteni hogy ki, hol és merre és mennyi covid halottat ismer és ki az aki nem. Pl igen ismerek Komlón,. vagy nem, nem ismerek Nyíregyházán lakom. Egyébként én Komlón lakok és itt nincs Pécsen pedig szintén nincs legalábbis akikkel beszélek nem hallottak olyan esetről. Van több megyébe ismerősöm ott sincs.

2020. dec. 21. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Javaslom neked ezt a honlapot: [link]


Itt nagyjából mindent megtalálsz azzal kapcsolatban, hogy milyen a jelenlegi állás hazánkban. De hogy egy picikét a kérdésnél maradjak, én nem ismerek olyan személyt, aki koronavírusban hunyt volna el. De ennek szerencsét adok!


További szép napot kívánok!

2020. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es

Ezt mindenki ismeri, a probléma az, hogy az információk 10%-át tüntetik fel rajta, a többit eltitkolják.

2020. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves 12-es kommentelő!


Igen, tisztában vagyok azzal, hogy a fentebb említett oldal nagyon sokszor pontatlan, vagy egyáltalán nem fedi a valóságot. Személy szerint én még ismerőseimtől sem hallottam arról, hogy lenne a körükbe valaki, aki a vírus szövődményeibe halt volna bele. Kicsit azt gondolom egyébként, hogy a feltűntetett halottak sokszor olyan alapbetegségekkel küzdenek, amik amúgy is végzetes kimenetelűek, még ha egy komolyabb influenzát kaptak volna is el.


All: az oldal valóban nem követi teljesen jól a valós helyzetet.


További szép estét kívánok!

2020. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!