Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 napja elkezdtem érezni valami furcsa tompa ütögetést az alhasam felett. Nem tartott sokáig egy egy ilyen, viszont nagyon zavaró volt. Emellé aztán társult alhasi nyomás, és tompa vesefájdalom is. A vizeletemet megnéztem, nem volt túl jó viszont nekem általában mindig ilyen. (Betegségből adódóan) Felfázásra gyanakodtam, viszont a beleimben is érzem, hogy elég sok gáz van, ez az ütögető érzés pedig még mindig jelen van. (Szerintem erős bélmozgás lehet)

Nem is tudom eldönteni, hogy hol fáj a hasam. Sugárzik minden felé. Sőt nem is fájdalmat érzek, inkább égő érzést. Mi lehet ez? Esetleg valami húgyúti fertőzés? Nem érzem magam felfázva. Más tünetem (pl., láz, rossz közérzet) nincs. Étvágyam van.

Gondoltam arra is, hogy valami hólyag gyulladás szerű lehet, és emelett a gyomrom is megterhelhettem valamivel(mivel felpuffadva is vagyok). Bár szerintem ez valami más lesz.

Sosem éreztem még ilyet, nehéz is elmagyarázni.


Szerintetek mi lehet?


17/L



2020. dec. 27. 00:43
 1/2 anonim válasza:
Menstruációd mikor volt utoljára? Esetleg ciszta? Terhesség? Szerintem hétfőn hívd fel a háziorvosod.
2020. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 hete múlt el az utolsó menstruációm. Terhességi tetszett csináltam tegnap, az negatív lett. Ha hétfőig nem múlna el, mindenképpen orvoshoz fordulok!
2020. dec. 27. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!