Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alvás és merevedési probléma...

Alvás és merevedési probléma covid fertőzés után?

Figyelt kérdés

Tisztelt férfitársaim!


Másnál is jelentkezett a fent említett két tünet? Én októberben estem át a covidon, 2 hétig dögrováson voltam. Szaglás utána még 3 hétig még nem volt. Sajnos azóta nagyon rosszul alszom és a szerszám sem igazán akar működni. Menjek orvoshoz? Vagy helyre jön?


34/F



2020. dec. 29. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Október utolsó hetében enyhe lefolyású Covid fertőzésem volt. Száraz köhögés, hőemelkedés és 38 fokos láz váltakozott. Aztán maradt a nem száraz, fullasztó köhögés. Akkor kezdtem szedni a Bio-Zink gyógyszert. Napokon belül elmúlt. Napi 15 órákat aludtam.

Viszont november végétől megfordult az éjszaka és a nappal, és azóta is alig-alig akar visszatérni a bioritmusom. Enyhe szívritmuszavar is maradt utána. Egyelőre nem merek bejárni vizsgálatokra, míg nem kapom meg az oltást.

Még mindig annyi a vírustagadó idióta, hogy nem kockáztatok. Ugyanis

előfordult sokaknál, hogy kétszer is elkapták. Rossz alvás, fáradékonyság, fizikai gyengeség.

2020. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát dettó ugyan ez van nálam. Oltásra már az elején feliratkoztam, soha többet nem akarok ilyen beteg lenni :/
2020. dec. 29. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg kb fél évig nem kapod el a coronát.

Az oltás jó ötlet!

Andrológus segít a cerkàn

2021. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!