Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha manapság jelentkeznek...

Ha manapság jelentkeznek valakinél az influenza/megfázás tünetei akkor miért vallja mindenki automatikusan covidosnak magát?

Figyelt kérdés
Az influenza szinte eltűnt világszerte, ez lehetetlen. Az influenza és megfázás jellegzetes tünete a szaglás, ízlelés vesztés és csökkenés, nekem mindig is jellemezte a megfázásaimat. Az a helyzet, hogy a covidosok valójában az influenzások és csak a megbízhatatlan tesztek és a képzelõdés gyártja a covidot, nem?
2020. dec. 31. 14:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom azért, mert pl az 51.héten össz 5500 fő fordult orvoshoz influenzaszerű tünetekkel (aki valszeg nem is volt mind influenzás), eközben 30 ezren meg igazolt koronások voltak.

Amúgy valaki fel tudna homályosítani engem, hogy hogyan lehet ekkora f.ságot feltenni egy ÁNTSZ honlapra:

[link] ?

1 db grafikon van 20/21-re (a kék), közben 2 különböző függőleges tengely egyszerre és a címében meg még egy 3.paraméter is meg van nevezve, ami még csak nem is szerepel az ábrán.

2020. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nekem is olyan tüneteim vannak..de teszteltem..2 vonal+...:(
2022. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!