Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 napja szipogok és gyakran...

3 napja szipogok és gyakran kell orrot fújnom. Ez lehet Covid?

Figyelt kérdés

Sajnos, kedden bementem egy kisboltba, ahol az eladó nem viselte rendesen a maszkot, az orra alá volt húzva, így beszélgetett egy vevővel. Csak addig húzta fel a maszkot az orrára, amíg fizettem. Kb. két percet se voltam bent, és rajtam volt maszk. Ennyi az elősztori.

Péntek reggel úgy ébredtem, hogy szipogok, sokat kell orrot fújnom, és ez azóta is tart. Más tünetem nincs, nem köhögök, nincs lázam, semmim nem fáj, érzem a szagokat. Néha, napi 3-4 alkalommal tüsszentek, ezenkívül csak ez a folyamatos szipákolás van, mintha vizes lenne az orrom belül, illetve néha álmosnak érzem magam.

Ez alapján lehet, hogy koronavírusos lettem?



2021. jan. 3. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

nem. Ez sima nátha, megfáztál valahol, vagy belefutottál egy tüsszentős légtérbe.

Kalmopirin, sok tea, meleg pizsama, fülig betakaródzol, szétizzadod magad, másnapra semmi bajod


Jobbulást.

2021. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ne gondolkozz rajta, a legtöbb ember beképzeli magának és megbetegíti magát szó szerint. A kórház ilyenekkel van tele és na ott már durva fertőzések, tüdősgyuszi garantált. Legyél nyugodt, influenzaszezon van.
2021. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Ez semmi, de főleg nem covid, még csak nem is influenza. Ha nincs láz akkor fölösleges egész nap takaró alatt kuksolni, egyszerűen otthon kell maradni 2-3 napig. Folyadékbevitelre odafigyelni, minden másra ott az immunrendszered.
2021. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ötödik nap, és még mindig nem múlik, pedig vitaminozok, Neocitrant iszok. Más tünet továbbra sincs.
2021. jan. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!