Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha minden idők leghalálosabb...

Ha minden idők leghalálosabb világjárványa tombol akkor miért táncikálnak az ápolók-orvosok?

Figyelt kérdés

Számos videóban látható pl:tik-tokon, hogy önfeledten, megkoreografált keretek között, drón felvétel használatával táncolnak eü-s alkalmazottak.


Ha annyira tele vannak a kórházak, és leterhelt az eü, polcjolják a hullákat és tömegsírokba teszik őket, hogy van idejük bulizni?


De nemcsak Magyarországon hanem az eu-ban és usa-ban is táncolnak...



Ha még itt sem bűzlik nektek valami akkor tényleg menthetetlenek vagytok!



2021. jan. 6. 16:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Én egy ilyen videót sem láttam mostanában. De ha lenne is, munkaidőn kívül azt csinál amit akar, nem?...
2021. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem csak túl sokat tiktakkozol.
2021. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

És miböl gondolod, hogy azok tényleg EÜ-s dolgozók, nem pedig beöltözött bohócok????

Másrészt a szabadidejében mindenki azt csinál, amit akar, adott esetben egy stresszes munka után jól esik neki támcolni egyet és levezetni a feszültséget

2021. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy a menthetetlen. Állnál be közéjük egy napra, 10 perc után rájönnél, hogy embertelen a munka amit végeznek. És akkor ne kapcsolódjanak ki? Szánalmas vagy.
2021. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Te vagy menthetetlen, hogy mindenbe és mindennek az ellenkezőjébe is valami zavaros összeesküvést látsz bele.
2021. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor szabadidőnkben mi mért nem bulizhatunk több tucatnyian mintha minden rendben lenne? Amúgy csak rá kell keresni,tele van ilyen videókkal a net, hogy ápolók buliznak a kórházban. És nem szabadidejükben mert munkaruhában vannak.
2021. jan. 6. 17:16
 7/22 A kérdező kommentje:

Én nem mondom hogy ezt ők találták ki, szervezték meg,mert biztos hogy felülről,de elég bizar, hogy miközben sulykolják hogy mindmeghalunk, közben party van a kórházban :DD


A külföldi üres kórházas videókról nem is beszélve.(le is tartóztatták azt aki kommentár nélkül készítette)

2021. jan. 6. 17:19
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Linkeljél már, légy oly' szíves. Komolyan bacca a csőrömet mostmár.
2021. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

[link]


Üres kórház

2021. jan. 6. 17:53
 10/22 A kérdező kommentje:

A leterhelt bajai kórház alkalmazottainak tánca:


[link]

2021. jan. 6. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!