Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Karolina uti rendelobe csak...

Karolina uti rendelobe csak hivre szurnek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem hogy ami a 11. Keruletben van anonim hov szuroallomas ott csak hivra szurnek vagy esetleg masra is.

Ha masra is hogy mukodik mennyit kell fizetni?



2021. jan. 8. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csak HIV-re. Azért nem kellett fizetni és csak keresztnevet és életkort kellett bemondani, nem ellenőrizték.
2021. jan. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jártam az oldalon.

Csak gondoltam megkerdezem itt hátha valaki tudja erre a választ hogy másra is szurneke.

2021. jan. 8. 01:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak Hiv-re.
2021. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szvl hogyha bemegyek hogy szifilisz vizsgalatot akarok vagy ilyesmi akkor ingyen leszurnek ? Kiveve a gyorsteszt mert arra olvastam h 3ezer ft
2021. jan. 8. 01:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a honlapjukat. Olvasd végig. Ott a válasz a kérdésedre.


[link]


Szerintem neked a területileg illetékes bőr és nemibeteg gondozóba kellene menni. Ott az orvos elküld minden olyan vizsgálatra, ami indokolt. És ingyen van.

2021. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hiv, szifilisz hepatitis ez a 3 van
2021. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 9. 20:39
 9/9 anonim válasza:
Sajnos az oldalon talált információk nem megbízhatóak. Minden fizetős, és ez nincs feltüntetve! Csak kézpénzt fogadnak el.
nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!