Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha hányós vírusom lenne már...

Ha hányós vírusom lenne már hánytam volna tegnap óta?

Figyelt kérdés

Tegnap éhesen keltem, de nem volt túl nagy étvágyam, nem arról volt szó, hogy nem tudom lenyelni az ételt, de nem is esett olyan jól, mint máskor. Viszont tudtam enni. Reggeliztem is, ebédeltem is krumplipürét egy kis fasirttal, utána elkezdett nagyon zuborogni a gyomrom, mintha korgott volna, de éhes nem voltam. Este már éreztem éhséget és ettem egy szendvicset, volt is hozzá étvágyam, jólesett. Egészen jól voltam utána, de most iszonyú gyomorkorgasra ébredtem, érzem, hogy üres a gyomrom, de nem tudnék enni, nem esik jól és zuborog is mellé, ettol az érzéstől picit hányingerem is van. Többször voltam tegnap reggeltől nagy wc-zni, de teljesen normális volt a szekletem.

Fobiaszeruen félek a hányástól úgyhogy most már panikolok is rendesen. Nem merek enni, mert amikor ilyen etvagytalan éhségerzetem volt akkor amit ettem ki is hánytam, de lehet, hogy már attól vagyok rosszul, hogy teljesen üres a gyomrom. Elég stresszes voltam mostanában, képes vagyok pszichésen bármit produkálni, de ez most rosszabb. (bár sokszor szoktam ezt mondani..) Létezik, hogy hányós vírusom van és még rosszabbodik vagy akkor már jelentkezett volna tegnap reggeltől hasmenés/hányás is és nem lettem volna jobban evés után?! Ha nem eszek akkor ugye nem is tudok mit kihanyni? Előre is köszönöm!


2021. jan. 11. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
már rég hánytál volna, mint a lakodalmas kutya. de hogy a gyomrod nincs rendben, az biztos. különben nem zuborogna. azért egyél, keveset és diétásan. sima keksz, főtt krumpli. nekem a kóla is - nem túlzásba véve - is szokott ilyenkor segíteni
2021. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A hányós vírus aggaszt mert ha valami gyomorrontas vagy gyomorsav vagy stressz miatt van akkor nem törvényszeru a hányás, de a virusnal elég valószínű. Dietazni fogok ma persze, iszok gyogyteat is majd.

2021. jan. 11. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hányós vírus, akkor már rosszabbodott volna. Próbálj megnyugodni, biztos már attól is jobb lesz a gyomrod. :)
2021. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eltereltem a figyelmem és jobb lett, ettem egy pirítóst, majd megint rosszul lettem egy kicsit de szerencsére fel óra se kellett és elmúlt, az ebédhez kellemesen éhes voltam, nem bírtam annyit és olyan jó étvággyal enni mint máskor, de azert ettem egy keveset. Nem az igazi, de nem is vészes már :) köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!