Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés hányás vírusom van...

Hasmenés hányás vírusom van már a 3. napja, görögdinnyét ehetek?

Figyelt kérdés

Szombat óta hányok és hasmenésem van. Csak mentes vizet és itt ott egy kis főtt krumplit eszek.


Mára már jobban vagyok, már csak hasmenésem van de az olyan mint a víz..


Nem is csoda mert csak vizet iszok 3.napja.


Ehetnék ma már görögdinnyét? Hidegre behůtve lehet nyugtatná a hasam és amugy is csak víz az egész.


Mit szóltok? Szerintetek?


2015. aug. 17. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Görögdinnye a legtöbb embert meghajtja...én hasmenésre semmiképp se ajánlanám. Egyáltalán gyümölcsöt nem szoktunk hányás hasmenés esetén enni, maximum reszelt almát (héj nélkül) vagy banánt.
2015. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A görögdinnye nagy százalékban víz persze mellette rostot, vitaminokat és ásványi anyagokat is tartalmaz, ami nálad most hasznos. Csak görögdinnyét ne egyél magában, vagy egyél hozzá kenyeret ( régebben így is ették) vagy krumpli/főtt rizs és utána pár óra elteltével egy pici dinnye.
2015. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Görög dinnye is hajt, ne egyél míg hasmenésed van, helyette reszelt almát ajánlok. Dinnye nem jó amúgy sem ilyenkor a magas cukortartalma miatt, szerintem hányingered lenne tőle.
2015. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

menj a patikába vegyél széntablettát, azt szedd a diétás kaja mellé.


Gyümölcsök közül almát és banánt ajánlott enni hasmensében.

2015. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!