Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik vakcinát részesítenétek...

Melyik vakcinát részesítenétek előnyben? A PhizerBionTech vakcinát vagy a Moderna vakcinát?

Figyelt kérdés

#Moderna #PhizerBionTech
2021. jan. 12. 07:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Alapból azt, ami jobban és tovább véd. Bár logosztikai szempontok miatt én a Modernára szavazok.
2021. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
47%
Érthető, mivel nem igényel mínusz 70°C hűtést.
2021. jan. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Senkit nem zavarjon hogy az mRNS alapú oltást már 1990-Ben kitalálták és azóta folyt a kutatás .. ez kb ~30 év. (És nem 1!!). Nem az mRNS nem módosítja a DNS-t. De Pl ha valaki utána néz az ebola oltásnak az még GMO is. Érdekes.. az a kutyát nem érdekelte..
2021. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként kérdésre válaszolva : Pfizer. Bár a Moderna is hasonló elven működik
2021. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Tízes válaszoló! Rendben van!


Bár tönkre ment a gépem és ez egy kölcsönkapott régi 15 éves gép, amely néha olyan hü.lyén működik, hogy van olyan, hogy írom a kommentet. Nem figyelem a szöveget, a kurzor ugrál mint a bakkecske. Ebből adódóan értelmetlen lesz a szöveg. Ezen kívül írás közben kijelöli a leírt szöveget, és egy elegáns mozdulattal, egy másik gomb lenyomásával törli az egészet.

Ki van már a hócipőm ettől az ostoba géptől! :D

Lehet, hogy veszek magamnak, ha lesz rá pénzem, ezt pedig visszaadom.

Ezt a gépet, már csak filmnézésre használta a rokonom, akitől kaptam.

2021. jan. 14. 07:41
 16/21 A kérdező kommentje:

Tizenhármas Válaszoló!

Köszönöm szépen a tájékoztatást!

Remélem sokan a messenger alapú vakcinát fogjuk kapni. Köztük én is.

Nem pedig valami vackot.

2021. jan. 14. 07:47
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek egyáltalán meg éri beoltatni magad? Pár napon belül több helyről érkeznek a hírek újabb mutáns virusról. Ami várható volt, mivel a vírusok mutálódnak. Majd akkor év végén megint gyorsan kikapnak a fiókból egy újabb vakcinát? Értem én hogy veszélyes, meg ki hogy vészeli át. De mikor az ismerősöm szivrohamba meghal és azt írják be hogy a korona vitte el, mert valamikor tavasszal át esett rajta, akkor ne mondja már nekem senki hogy ez így teljesen rendbe van. Tavasszal ősszel influenza szezon van amióta az eszem tudom. Valaki mindig el kapja valaki szinte sose, pont ilyen a covid is. Úgyhogy oltassák magukat a politikusok, meg azok a tetvek akik ezt az egészet el indították.

#1 voltam

2021. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Neked az orvosok is tetvek? Egyébként meg megéri, a probléma egyedül az pltás logisztikája. 3 hónap alatt be kéne oltani az egész országot, ami fizikailag lehetetlen kb. Bár 100%-os védelmet egyik vakcina sem ad, de nem is ez a lényeg. Lényeg az, hogy az emberek 60-70%-a beoltassa magát, így annál kevesebb embert érhet el a vírus, nem lesz lehetősége mutálódni, és igen egy idő után nem eltűnik, de kb nem lesz lehetősége fertőzni, ha elegendő számú ebert beoltottak. De sajnos ez sok idő, és 2021 végéig nem is lesz még mindenki beoltva.
2021. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ezt nem:

[link]

2021. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Egy kicsit tartok tőle, mert egy Svédországban élő magyar orvos arról beszélt a YouTubeon, hogy azok az emberek, mindegy, hogy fiatal vagy idős. Átestek a Corona víruson, súlyos szövődményekkel viszik be őket a mentők. Értem ezalatt a szívinfarktus, agyvérzést, stroke-ot stb.

Ez nagyon félelmetes.

Nekem 46 évesen volt egy agyi ér katasztrófám, ami hasonlít a stroke-ra, de mégsem az.

Szóval, ha beoltatom magam, nem tudom mire számíthatok.

Viszont ha nem oltatom be magam, járok vásárolni. Én hiába tartom be a kézfertőtlenítés és maszkviselés szabályát. Az a fiatal eladó, aki a pénztárba van, naponta 150-300 vásárlóval is találkozhat és nem tud minden egyes ember után kezet fertőtleníteni.

Így nem tudni, hogy az árus csomagolásán rajta marad-e a vírus.

Hol ezt hallom, hol azt, hogy nem marad rajta.

Nekem, egy nagy tiszteletű főorvos azt mondta, politikusnak csak az aljas, minden hájjal megkent ember megy.

2021. jan. 15. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!