Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindenre kiterjedő szerológiát...

Mindenre kiterjedő szerológiát ( baktériumok, vírusok, gombák ) hogyan tudnék elvégeztetni tb alapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

egy éve emelkedett fehérvérsejtszám 10 helyett 13-15 közötti, ( állandóan emelkedett limfocia, monocita ), mellkasi izzadékonyság már séta közben, állandósult gyengeség, hátsó garatfali csorgás, levertség esetén hogyan lehetne tb alapon elintéztetni háziorvossal egy mindenre kiterjedő szerológiai vizsgálatot?

Jelenleg csak széklettenyésztésre küldött el tb alapon.


Góckutatás szempontjábó hasi ultrahang, fogászat, orr melléküreg CT, szív, mellkas röntgen negatívak lettek. Mégis valami makacs gyulladás fennáll már egy éve.


Magánúton eddig Ebstein-Barr vírus és Citomegalovírus, Toxoplasma szerológián voltam. Első kettőnél emelkedett IGG miatt lezajlott fertőzést állapítottak meg, IGM negatívság miatt kizárták a jelenbeli fertőzést.


Segítségeteket kérem, hogyan lehetne ez ügyben véglegesen lépni, hogy összes többire tudjanak IGA, IGG, IGM-et nézetni, és továbbá Candida fertőzést, gombákat is?


Magán alapon kb. 1 millió lenne az ára az összesnek... :(


Köszönöm előre is a segítségeteket!


36/F



2021. jan. 14. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem immunológiai szakrendelésre kellene elmenned. Ott addig vizsgálnak amíg ki nem derül. Sajnos a DPC (Egyesített Szent István és Szent László Kórház) nem tudom hogy fogad most betegeket, ott dolgozik dr. Kádár János és Szlávik főorvos úr is (Covid).
2021. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Akkor egy immunológia lesz, sajnos a Covid miatt lehet magánfinanszírozásban. Köszi még egyszer! :)
2021. jan. 16. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit, remélem sikerül végre helyre jönnöd.


Lehetséges autoimmun betegséget is itt ki tudják vizsgálni.


Sok sikert!

2021. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 16. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Fül orr gégészeten kerj várt tenyesztest, attól simán lehet
2021. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, fül-orr gégészeten még nem voltam! Kérek akkor oda is beutalót!
2021. jan. 18. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!