Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak én értem félre? Ha...

Csak én értem félre? Ha szoros kontakttá minősítenek, akkor karanténba kerülök tünetmentesen is, és csak akkor szabadulok, ha két tesztet saját költségen elvégeztetek? Ha nincs rá pénzem, akkor életem végéig ülhetek otthon?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 12. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem életed végéig,két hétig.Nem kötelező tesztet csináltatni,anélkül is szabadulsz ha letelik a két hét.
2020. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Csak te. Mindenki más cikkében benne van az mondat, hogy "Amennyiben nem volt tünete, akkor 14 napra karanténba kerül." Illetve "A jelenlegi gyakorlat szerint jellemzően 14 napos kényszerpihenőre ítélik a kontaktokat."
2020. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Olvasd el az eljárásrendet.


[link]


nem kell teszt. Ha panaszmentes vagy, akkor 14 nap után szabadulsz teszt nélkül is.


Ha panasz van, akkor kötelező tesztelni, de az ingyenes. Ha a betegség már 10 napja tart és 3 napja panaszmentes vagy, akkor is feloljdják a karantént.

2020. szept. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Ezt megszívtad akkor. Ártatlanul beraknak háziőrizetbe két hétre. Vigyázz, hogy ne fázz meg ez idő alatt, mert ha BÁRMILYEN panaszod lesz, akkor meghosszabbítják. Életed végéig nem maradsz ott, ha nincs pénzed tesztre akkor sem, de hogy mi történik veled két hétig, az a kutyát sem érdekli. Persze ha éhenhalsz, azt észre fogják venni, mert a karhatalmisták kimennek majd ellenőrizni és ha nem adsz életjelet, akkor feljelentenek, megbüntetnek, aztán így előbb-utóbb kiderül. De ha beleőrülsz, vagy bármi bajod lesz tőle, akkor az senkit sem fog érdekelni. Ilyenné lett ez a világ, köszönhetően a sok pánikolónak.
2020. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!