Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vakcinával oltatnátok...

Milyen vakcinával oltatnátok magatokat és miért ?

Figyelt kérdés
Az rns alapú vakcináknak lehet hosszútávú mellékhatása a sejtekre?

2021. jan. 16. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Semmilyenel.

Azért mert nincs rá szükségem.

2021. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Egyikre sincs szükségem.

De ha kivégzés vagy oltás akkor a kinait kérném.

2021. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

ms alapú vakcina nincsen!

Köszönjük ms-e! 🤣


Jó régi poén, de ez ugrott be!


Amit ki akartál nyögni, az mRNS, szerintem.

A válasz pedig: mindennek lehet hosszútávú mellékhatása a sejtekre. Eleve egy olyan "gumi szilárdságú" kérdést tettél fel, amire senki sem írhatja, hogy nem lehet mellékhatása, mert van aki belehal egy szem aszpirinba is, ha történetesen pont allergiás rá és nem tudja.

2021. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Lemaradt azért a kinait mert a legrégebbi legbeváltabb oltási technologiara épül (nagyon gyenge vagy elölt virus)


A nyugati meg teljesen uj 1 év teszt sincs, az orosz meg influenza alapu az hiresen sok mellekhatas

2021. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
RNS-t írtam csak kis betűvel. Nézd meg jobban
2021. jan. 16. 09:46
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Nekem az adenovírus alapú AstraZenecáé eddig a legszimpatikusabb, de az mRNS technológiának is utánaolvastam, és papíron nincs benne semmi rossz, így szóba jönnek az amerikaiak is.

Az oroszt a konkrét fejlesztési folyamatról érkező hírek miatt zárom ki, nem azért mert orosz, a kínait viszont elvből nem fogadnám el.

Mondják, hogy lesz majd belga és svájci, elvileg azok is szóba jöhetnek, ha már lesz róluk valami konkrét infó.

2021. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Annyira kis betűvel kérdező, hogy csak te látod.
2021. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Pfizer. Az mRNS technológia nekem szimpatikusabb, mintha legyengített, de élő vírust kapnék. Az orosz egyik fejlesztőjének valamiért csak segítettek, hogy gyorsabban jusson le a 14. emeletről, úgyhogy köszi, de nem.

A kínaiból elvileg hármat kell beadni, van benne legyengített vírus, 10-15%-al kevésbé hatékony, mint a Pfizer, és hát csak kínai na...

2021. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyikkel sem, azért, amiért influenza ellen sem oltatom magam.
2021. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Egyikkel sem, fúj...
2021. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!