Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban mesterségesen előállít...

Valóban mesterségesen előállított ez a korona vírus?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 11:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Már tavasszal kiderült, hogy nem jöhetett létre mesterségesen.

[link]

2021. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
49%
Igen
2021. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Reviczky Gábor azt mondta az oltás kampányban.
2021. jan. 17. 11:25
 4/44 anonim ***** válasza:
57%

Na, ő aztán marha nagy szakértő...

Kérdező, gondolom azért írtad ki ebbe a topikba a kérdést, hogy helyeslő válaszokat kapj pár konteóstól, és ezért nem a tudományokba írtad. Egyelőre semmi nem utal arra, hogy mesterséges lenne, ellenben sok minden arra, hogy természetes.

Lásd az általam linkelt kutatást, amit egyelőre senki nem cáfolt meg

a gyk nagyérdemű közönségéből.

2021. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem mesterséges. Wuhan nem egy lepukkant hely, nem túl hihető, hogy egy tobzoskától, vagy denevértől származna. Csak úgy a semmiből valaki megevett egy fertőzött állatot és az az 1 ember fertőzte meg az egész világot, mikor minden szart megesznek, de csak ez az egy állat csinált fertőzést, világjárványt... Ráadásul ott található egy laboratórium is, érdekes. Sokáig titkolták, hogy kitört egy járvány, az esetekről is hallgattak. Kicsit gyanús.
2021. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy konteós vagy paranoiás, azért írtam ebbe mert ezt gondoltam helyesnek. Szóval a Kossuth rádióban bemondják, hogy mesterséges és ez hazugság?
2021. jan. 17. 11:39
 7/44 anonim ***** válasza:
56%

Istenem... Nem tudom, hogy mit mondanak be a Kossuth rádióban, de nem is érdekel, mert tök lényegtelen. Majd ha a Kossuth rádióban közlik le a bizonyítékaikat az ezzel foglalkozó tudósok, akkor lesz releváns.

Nem a semmiből ettek meg egy fertőzött állatot, hanem rendszeresen csinálták ezt, csak éppenséggel egy(vagy több?) esetben egy, az embert is megfertőző vírusmutáció pont azzal(vagy azokkal?) az állatokkal került be az emberi szervezetbe. Nem egyszer előfordult már ilyen. Laboratórium rengeteg helyen található. És? Egy kommunista diktatúra pedig általában úgy működik, hogy nem nyíltak az adataik... Csernobil, hmmm?

Ez a tipikus konteós logika- ha nem értünk valamit, akkor nem utánanézünk hiteles források használatával, hanem kitaláljuk, hogy ez egy összeesküvés, blabla.

2021. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mesterséges?
2021. jan. 17. 13:01
 9/44 Károly farkasok ***** válasza:
61%
Egeszbiztos! Úgy értem 100%ig nem lehetünk benne biztosak de Kínából indult már el madárinfluenza, disznopestis meg mindenféle más amik bizonyos érdekcsoportoknak a hasznára lehetnek. Teljesen egyértelműen úgyse lesz kideritve vagy feltarva a dolog mint ahogy az ikertornyok ledontese vagy Kennedy halála se lesz tisztázva soha. Viszont azt szokták mondani hogy nem zörög a haraszt ha a szél nem fúj... És csak az nem veszi észre hogy azért vannak problémák azzal amiket nekünk mindenhonnan sugallnak aki nem akarja.
2021. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mesterséges. Mintha direkt arra lenne kitalálva, hogy járványt robbantson ki. Egyszerűen túl tökéletes: lappangva is fertőz; nem mindenkinél okoz tünetet, de akkor is továbbadható; nem olyan halálos, hogy emiatt ne tudjon elterjedni, stb. Szóval szerintem valami laborból szabadult el, valószínűleg véletlenül.
2021. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!