Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valóban a Reprosys a legjobb?

Perszeralda kérdése:

Valóban a Reprosys a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretnék kerni tőletek tapadztatokat a Reprosysról és minden apró információt, tanácsot szívesen fogadok!!!

2019. jan. 22. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az a legjobb intézmény, ahol sikerre viszik. Mindenhol van fluktuáció. Van, aki elégedett az adott intézménnyel, van, aki nem; így egyikről sem lehet kijelenteni, hogy az a 'legjobb'.

Mi a Pécsi Meddőségi Központ dolgozóinak köszönhetjük a gyermekünket; nekünk Ők a legjobbak, és másnak is jószívvel ajánlom Őket!

2019. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Sztem a Versys Clinisc a legjobb az orszagban. Nem csak azert mert nekunk elsore sikerult ott, de tudnek sztorikat meselni...
2019. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Reprosysbe járok, 2 inszemen vagyok túl, a harmadikra készülök. Az intézmény összes dolgozójára jellemző a profizmus, felkészültség, empátia, kedvesség. Alapvetően Vass doktor páciense vagyok, de szabadság vagy sürgős beavatkozás miatt találkoztam Vörös doktornővel és Tóth doktornővel is, nagyon kedvesek voltak ők is. Vass doktor úr elfogadta a máshonnan hozott eredményeimet, nem kellett feleslegesen pénzt kiadni újbóli vizsgálatokra, csak ami fontos/aktuális volt, pl rákszűrés, tenyésztés. Az, hogy eddig nem jártunk sikerrel, nem az intézmény “sara”. Egyébként nem is vagyok egyszerű eset, mert IR, PCOS, pm alulműködés, magas prolaktin, szinte 0 progeszteron, hipofízis adenoma, méh polip is vanak/voltak nálam.

Én jó szívvel ajánlom a Reprosyst, mielőbb kérj időpontot, mert pénteken hallottam, hogy már csak április végére tudnak adni 1. konzultációs időpontot. TB-s beavatkozás nincs nálunk, minden fizetős. Mielőbbi sikert kívánok! 😉

2019. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! ❤ #2 válaszoló, a te történetedre is nagyon kíváncsi lennék! 😊
2019. jan. 24. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, masodik vagyok:)

Nekem roviden annyi, hogy juniusban kiderult, hogy el van zarodva mindket petevezetekem, csak a lombik johet szoba. Alapos utanajaras utan ugy dontottunk, hogy a Versysre megyunk, dr.Vereczkey Attilahoz. Nekunk meg semmilyen kivizsgalasunk nem volt ezelott csak ez az atjarhatosagi, ugyh mindent meg kellett csinaltatni, mondta h barhol vegeztethetjuk ezeket, de mi ott akartunk helyben mindent.(a kivizsgalasokrol csak annyit, h meglepodve szoktam pislogni, h mas intezmenyekben mennyi vizsgalatot kihagynak. Jo esetben kesobb, sikerelen probalkozasok utan neznek meg mindent, vagy meg akkorse..) Juliusban meg volt minden vizsgalat, utana jott egy lapar mutet, hogy van e endometriozis, mehsoveny stb, illetve hatha meg tudjak nyitni a petevezetoket. Sajnos nem tudtak, mert mint kiderult endometriozis volt rajtuk ami teljesen tonkretette, de szeremcsere csak nagyon pici pakkok voltak. Ezt kipucolta a doki, minden mas rendben volt. Hal isten a tobbi eredmenyem rendben volt es a ferjemnel is, ugyh a mutet utani kovetkezo ciklusomban mar kezdtuk is egy nagyon alaposan beallitott hormonadaggal a stimulaciot, emiatt en semmilyen mellekhatast nem vettem eszre. Egy embriiot kertunk vissza (itt nem is szeretnek tobbet beultetni), ő mar vigan rugdalozik a pocakomban:)

Nagyjabol ennyi:)

Profizmus, a legmodernebb technologiak es geppark, alapossag, figyelmesseg, kedvesseg... kb ezt tudom mondani a Versysrol, szivbol ajanlom

2019. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg csak annyit, hogy nagyon gondold meg hova mentek, mert nekem (sajnos) rengeteg ismerosom kuzd a meddoseggel, kaaliba jarnak, bmc, forgacs... megdobbento torteneteket hallok toluk, felhaborito!!! A Reposysrol en is jokat hallottam. Kaalit sztem messzirol keruld el!
2019. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!