Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Béres csepp extrának milyen...

A Béres csepp extrának milyen mellékhatásai jöttek ki nálatok?

Figyelt kérdés
Amióta szedem pár hete a Béres csepp extrát, iszonyatosan megnőtt az étvágyam és sok pattanás kijött az arcomon. Pedig sose szokott pattanásom lenni és nem jellemző rám a nagy étvágy. Barátnőmnek is ugyanezek a mellékhatások jöttek ki amikor szedte pár éve. Más is járt így a Béres cseppel?

2021. jan. 20. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen. A Beres csepp etvagyat hoz. Ha engedsz neki, es zabalsz, akkor hizol, esetleg pattanasos leszel. Az etvagy hozas miatt ajanljak egyes betegsegek miatt pont.
2021. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Évek óta szedem, semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam, nem nőtt az étvágyam és nem is híztam.
2021. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Évek óta szedem telente, nem eszem többet, és pattanásaim sincsenek.
2021. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

1-es vagyok. Attól mert kaptam két leszázalékolást, még igazam van. :D Attól mert nektek nem hozott étvágyat, még gyakran előfordul.

Az én anyámnak egy komoly baleset után írta fel a háziorvosa, hogy szedje, DIREKT a gyakori "mellékhatása" miatt, ami az étvágyfokozás, hogy vissza tudja szedni magát. Nem igazán "mellékhatás" igazából szerintem, nálunk sikeres volt. Nem hízott el tőle anyum, csak annyira szedte magát vissza, amilyen volt. Csak volt étvágya szerencsére, Béres nélkül enni se nagyon tudott.

2021. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Betegtájékoztatón lévő mellékhatások, idézem:


"Lehetséges mellékhatások

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.


Ritka mellékhatások (1000 beteg közül legfeljebb 1-et érinthet):


elsősorban éhgyomorra, vagy a szükségesnél kevesebb folyadékkal való bevétel esetén – enyhe, átmeneti gyomorpanaszok felléphetnek.


Nagyon ritka mellékhatások (10 000 beteg közül legfeljebb 1-et érinthet):


túlérzékenységi reakciók (bőrkiütés, csalánkiütés, bőrviszketés) kialakulhat."

[link]


Semmi olyat nem írnak, hogy étvágyfokozó. A Béres csepp extra komoly immunerősítő. Persze, hogy éhes lesz anyukád, ha az immunrendszere javul. Nem a Béres Csepp mellékhatása az, hogy növeli az éhséget! Semmi köze nincs hozzá.


"1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓgySZER A BÉRES CSEPP EXTRA CSEPPEK ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Béres Csepp Extra cseppek nyomelemeket tartalmazó roboráló készítmény.


Alkalmazása javasolt nyomelempótlásra:


az immunrendszer működésének, a szervezet ellenállóképességének támogatására, pl. meghűléses megbetegedésekben, influenza idején;

hiányos táplálkozás (pl. speciális diéták, fogyókúra, vegetarianizmus), jelentős fizikai igénybevétel esetén,

fáradékonyság, étvágytalanság, elesettség, gyengeség, álmatlanság esetén, illetve e panaszok megelőzésére; betegségek, műtétek után a felépülés elősegítésére,

kiegészítő terápiaként tumoros betegségben szenvedők általános állapotának, közérzetének javítására."

[link]

2021. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Semmi olyat nem írnak, hogy étvágyfokozó. A Béres csepp extra komoly immunerősítő. Persze, hogy éhes lesz anyukád, ha az immunrendszere javul."


Én is erre gondoltam, csak nem tudtam megfogalmazni, ezért mondtam, hogy nem igazán mellékhatás. Köszi!

2021. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Tehát, akkor NEM a Béres csepp hozza meg az étvágyat! Ne fogalmazz félreérthetően!
2021. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!