Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért csak a pozitív tesztekrő...

Miért csak a pozitív tesztekről hallunk, arról nem, hányból jött össze? Hány tesztet végezhettek összesen (rokonomat 8x tesztelték, engem egyszer se)?

Figyelt kérdés
Semmitmondó az x új fertőzött, ha nem tudjuk, hány tesztet végeztek összesen, főleg, hogy engem még sosem teszteltek.
2021. jan. 21. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
De, tudjuk. Van arról is statisztika, keress rá. Vagy az már fárasztó lenne?
2021. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
www.pandemia.hu szazalekos aranyt is kapsz, meg mindenfele grafikont.
2021. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 koronavirus.gov.hu oldalon nem találtam, pandemia.hu-t nem ismertem, köszi
2021. jan. 21. 14:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Az, mint kb. minden kormányzati oldal, alkalmatlan arra, amire használják:D Pont mint a Kréta, stb.
2021. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 millió teszt egy 10 milliós országban, ám egy kb. 40-es ismertségi körömben biztos, hogy nem volt letesztelve 13 ember.
2021. jan. 21. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
? És?
2021. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kevés a 3 millió, ráadásul sokszor ugyanazokon az embereken csinálják újra és újra.
2021. jan. 21. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, pl. az eü. dolgozókat rengetegszer letesztelték már.

Ha tudnának többet tesztelni, többet tesztelnének. Nincs rá erőforrás.

2021. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Amúgy nem érdekel a teszt, hiába harsogta mindenki tavaly, közben letesztelték egész Szlovákiát, mekkora hír volt, hogy egész nap nyomták, s nem oldott meg semmit, ugyanúgy rossz a helyzet náluk, sőt még rosszabb. :D :D :D Nem rajtuk nevetek, hanem akik azt mondták tavaly, miért nem tesztel többet a kormány. Persze kormányellenességből mondták.
2021. jan. 21. 18:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Cél nélküli tesztelgetéseknek az égvilágon semmi értelme. A célzottnak sem mindig: első napokat nem mutatja ki, negatív teszt után 10 perccel meg lehet simán fertőződni stb.
2021. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!