Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan oltathatom be magam...

Hogyan oltathatom be magam PFIZER vakcinával?

Figyelt kérdés

Utánaolvastam és biztos vagyok benne hogy a pfizer vakcinát szeretném megkapni. Hogyan oltathatom be magam tavasszal? (gondolom elsőnek az idősek mennek es az eü dolgozók).

Szeretnék 100%ig biztosra menni hogy a pfizert kapom

30N


2021. jan. 22. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha engem be akarnának oltani, majd szólok neked és odaadom az enyémet.
2021. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Ez az 1 millió dolláros kérdés.

Egyelőre úgy néz ki, sehogy.

Van egy oltóközpont, ahol vesznek fel előrendeléseket, és HA MAJD hozzájutnak vakcinához, náluk biztosan lehet majd választani, persze, pénzért, de én simán kifizetném, ha valamilyen "normális" oltóanyagot kaphatnék.

Persze, ha van protekciód, akkor most is kaphatsz. Úgy hallom, sokan eljátszák, hogy pl. magánrendelőbe "beveszik" őket (papíron) szakképzetlen személyzetnek, pl. takarítónak.

De már lehet, hogy ennek is vége lesz, mert több egészségügyisről hallottam már, hogy nem kapnak (pl. praktizáló háziorvos, gyógyszerész, nem "kamu" egészségügyisek), mondván az "egészségügyisekre vonatkozó kampány már lejárt"

2021. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szívesen fizetek érte ha tényleg a pfizert kapom...más oltóanyaggal semmiképp nem akarom beoltatni magam
2021. jan. 22. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Én láttam, hogy azt kapom. Igazoló lapom is van róla.
2021. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sorra kerülsz, választhatsz (ha lesz választék).
2021. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
én oda adom neked a sajátom a kiskönyvért cserébe amivel utazhatok nyáron
2021. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatos: nekem se az oltás kell elsősorban hanem a kiskönyv amit utána kapok
2021. jan. 23. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
akkor lemásoljuk és zsebbe fizetünk egy fecót :D
2021. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!