Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az tv m1-en kötelezően előírt...

Az tv m1-en kötelezően előírt nonstop koronavírus vakcina propaganda folyik? Hogy minden perc az adatokról, oltási képekről szóljon az nem normális dolog.

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7%
Speciális fecskendő, amin egy műanyag kapszula megakadályozza, hogy túl mélyen mennyen be a tű.
2021. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

Mindig akad, aki megmagyarázza az ellentétét, de arra már nem vállalkozik, hogy bizonyítsa is.


Lásd: előző válasz, 19:41-est.


Egy másikra is reagálok, a kérdéssel összfüggésben:


"Amúgy ki ez a cecília?

Wikit megnéztem valami orvosmadárnő nekem nem valami bizalomgerjesztő a személyisége.

Ahogy beszél ki ver a víz tőle.

Rákeresek a neten erre a cikkre 8as."


Ugyanazon oldalon, amit linkeltem, az ottaniak annak is utánajártak -ha már rékérdeztél-, h Müller Cecília, a jelenlegi tisztifőorvos NEM jár továbbkézpésekre, így nincs megújítva a képzettsége, ennél fogva illegálisan tagja az Operatív Törzsnek.


Ha muszáj és erre járok máskor is, megkeresem a vonatkozó cikket, de már linkeltem a weboldalt e kérdésnél, hadd ne keressem meg ezt is, keressetek rá, aki érdekelt ebben. Van az oldalnak keresője amúgy.


Egy doksi be is van asszem másolva erről. Megadták a szakmai holapot, ahol rákerestek Müller C-ra.


Falus Ferenc, a volt tisztifőorvossal ugyanezt eljátszották -ugyanazon a napon, vagy +-1 nappal, cikkezték ugyanazon oldalon-, csak arról a fotót azért nem linkeltem, mert ott takarsban van egy picit a tű vége, és ott már nem valami jó a felbontás.


Korábban azt nyilatkozták ők ketten, hogy még nem oltatják be magukat, mondván, hogy "ők rendkívül előzékenyek, hiába az eg.ügyisek az elsők, jószándékból átengedik az oltást előbb másoknak".


De ugye nyomás volt rajtuk, hogy csak a szájuk jár, ezért gyanúsan kamu tű beadását imitálva Cecília lefotóüztatta magát, mint látható azon, amit linkeltem.


Hát igen, én is előre engedem másoknak az oltást, bár nem azárt, mert jó vagyok, bár ettől függetlenóül jó a szándékom.


Aki akarja, felőlem mérgezze önmagát.


Hanem bár általában is sorra jelennek meg cikkek a károkról, pl a sertésinflu, meg h1n1 hiszti során adott vakcinák kártérítési pereiről is, deez meg ráadásul egy sebtiben kifejlesztett, akár "ficcer", akár ruszki.


ERRŐL MINDJÁRT LINKELEK IS.


Állítólag az irániaké egyedülállóan mRNS mentes (a többiről már bebizonyosodott, hogy génmódosító, tehát mRNS vakcina), de legalábbis feleslegesnek tartom az iránit is.


AZ ÚJABB, szintén BIZONYÍTÓ LINKEK:


___________


swprs.org/egy-svajci-orvos-a-covid-19-rol

->

Védőoltások: Több orvosi szakértő arra figyelmeztetett,


[link]


hogy az túl gyors koronavírus elleni védőoltások kockázatosak lehetnek.


[link]


A 2009 -es úgynevezett sertésinfluenza elleni oltás


[link]


valóban súlyos idegrendszeri károsodásokhoz


[link]


és peres eljárásokhoz vezetett milliós számban. Az új koronavírus vakcinák tesztelése során is súlyos komplikációkról


[link]


és kudarcokról számoltak már be.


[link]


____________


Ezen az alábbi HIVATALOS honlapon meg a halál is mint lehetséges mellékhatás szerepel az FDA honlapján, amely az amerikai egészségügyi intézet, és iott a hivatalos PDF doksi is erről.


Egyes kötözködők szerint ezek csak mércék, hogy mit vizsgálnak, de arra már nem tudtak válaszolni, miért pont csak bizonyos kb húsz problémát vizsgálnak, és mi van az orvosok által ismert több, mint száz másik problémával vajon...?


Szóval ez, az angol szövegből is láthatóan,


LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOKRÓL SZÓL, mint pl sztrók, vagy mint pl halál:


[link]


[link]


A dokumentumot itt lehet megtekinteni:

[link]


Az FDA eredeti pdf dokumentumát itt lehet letölteni:

[link]


_________________


Dr Tamasi József belgyógyász felsorolja, hogymennyi sok más tényezőt IS viszgálni KELLENE egy oltás kidolgozásakor, amiről orvosi körökben köztudott, hogy több évbe tellik!

Íme:


[link]

2021. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%

Tehát jól sejtettem, hogy csak egy madár akit odadobtak szponzorálni...

Köszi a kimerítő választ, délután átbogarászom a linkeket is.

2021. jan. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!