Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hirtelen sok vizet ittam...

Hirtelen sok vizet ittam lehet bajom?

Figyelt kérdés
sziasztok! Előbb 10 perc alatt megittam fél liter vizet és most nagyon rosszul vagyok. Rögtön utána el is mentem vécére. Érzem hogy nem jó a gyomrom, hányingerem van és nagyon rosszul vagyok...
2021. jan. 25. 21:06
 1/10 Angel3000 ***** válasza:
52%
Szia! Mindig a mèrtèkletessègre kell törekedni! Ha mohon eszel, attól is megfájdulhat a hasad! Most jobb, ha lepihensz egy kicsit, aztán mozogjál egy keveset, mèly lèlegzetvètel többször. Minden jót!
2021. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fél litertől szerintem semmi bajod nem lesz, mármint ásványi anyagok szempontjából. Ahhoz többet kell inni, hogy kimosódjanak. Viszont biztos nagyon megerőltető volt a hirtelen telítődés a gyomrodnak, azért van hányingered. Pihenj le egy kicsit, elmúlik hamar.
2021. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem ettem 6 óta, csak mielőtt megittam 1 almát meg egy fél banánt..
2021. jan. 25. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi nagyobb bajod nem lesz ennyitől, én is többször jártam már így, mikor nem tudtam inni sokáig, így pótoltam. Volt, hogy kicsit rossz lett a hasam, nagyon telítettségérzet kapott el, esetleg kis hányinger, de hamar elmúlt, viszont utána percenként jártam pisilni.:D
2021. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azóta rosszabb, ha kajára gondolok majd összeesek..üresnek érzem a gyomrom, fáj a fejem ha fekszek ha ülök ha állok akkor is rossz..hányingerem van de nem tudok hányni..ah borzasztooo
2021. jan. 25. 21:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta a gyomrom jobb lett egy kicsit viszont tegnap este annyira fáztam hogy hosszúujjú-pulcsi-hosszúnadrág-zokniba aludtam, miközben tesóm csak egy trikóba..most felkeltem és nagyon erőtlen vagyok, és még mindig fázok..úgy érzem képtelen leszek felkelni az ágyból..
2021. jan. 26. 08:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Másnak egyszerre lemegy ennyi, nekem mondjuk csak teából, de amikor plazmát megyek adni akkor van, hogy pár perc alatt iszok meg 1 litert, egyébként éhgyomorra én 1dl víztől is sokszor rosszul vagyok.

Kétlem, hogy ez neked attól lenne, 10p alatt fél liter nem sok egyáltalán

2021. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt kevesebb is mint 10 perc, kerekítettem..csak fogtam az üdítőt néztem a tv-t és folytonosan szürcsöltem..
2021. jan. 26. 08:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Valami mástól lesz ez...
2021. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, rájöttem mitől lehetett..előtte kb.1 órával megettem 4-5db puffasztott rizst és szerintem felpuffadt a gyomromban
2021. jan. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!