Covid 19. Te be oltatod magadat? đŸ™‹â€â™€ïžđŸ™‹â€â™‚ïž

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 09:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** vĂĄlasza:
59%

Egy kĂ©rdĂ©s! Ha nĂ©pessĂ©g csökkentĂ©s lenne a cĂ©l, te lennĂ©l a bolygĂł ura, te kiket hagynĂĄl meg? Kivel lenne esĂ©lyes egy Ășj, jĂłl mƱködƑ Ă©s szervezett tĂĄrsadalmat felĂ©pĂ­teni?


a. Olyanokkal, akik annyira lemodtak mĂĄr a gondolkozĂĄsrĂłl, Ă©s mindent elhisznek.

b. Olyanokkal, akik szembemennek az ĂĄrral, mert hatĂĄrozott elkĂ©pzelĂ©sĂŒk Ă©s tudĂĄsuk van?


Az "a" csoport kĂ©pezte az eddigi tĂĄrsadalmak gerincĂ©t, Ƒk vevƑk mindere amit a mĂ©dia elĂ©jĂŒk tesz. Az ember szellemi termĂ©szetĂ©tƑl mĂĄr elszakadtak, nekik a tĂĄrgyak Ă©s a pĂ©nz kĂ©pviseli a földi lĂ©tĂŒk alfĂĄjĂĄt Ă©s omegĂĄjĂĄt. MegvehetƑk, megvezethetƑk.

2021. febr. 12. 19:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 22/42 anonim ***** vĂĄlasza:
14%

21-es:

PontosĂ­tsunk.

a. Akik lemondtak a gondolkodĂĄsrĂłl Ă©s elhittĂ©k, hogy az oltĂĄsban csipeket ĂŒltetnek belĂ©nk, meg az egyĂ©b aljas, fĂ©lrevezetƑ oltĂĄsellenes fake hĂ­reket, mely szerint belepusztul aki felveszi az oltĂĄst.

b. Akiknek hatĂĄrozott elkĂ©pzelĂ©sĂŒk Ă©s tudĂĄsuk van Ă©s belĂĄtjĂĄk, hogy az egyetlen helyes Ășt az oltĂĄs felvĂ©tele, ha meg akarunk szabadulni ettƑl a kĂłrsĂĄgtĂłl, mert ez az emberisĂ©g jĂłl felfogott Ă©rdeke.


Nos én egyértelmƱen a b csoportot hagynåm meg.

2021. aug. 30. 11:29
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 23/42 anonim ***** vĂĄlasza:
45%

Igen, igazad van. Én is az oltĂĄsellenessĂ©gre szavaztam, majd lĂĄtvĂĄn ezt a bƑdĂŒletes szektĂĄs vakhitet, ezt a rettegĂ©st, ezeket a hiteltelen összeollĂłzott videĂłkat, teljesen kiĂĄbrĂĄndultam. Fontos a jĂłzansĂĄg, az objektivitĂĄs, de amiĂłta ekkora fölĂ©nnyel hĂ­rdetik hogy azok az egyedĂŒli tiszta gondolkodĂĄsĂș Ă©s bölcs emberek, akik hisznek a programozott vĂ­zben, akik simĂĄn elhiszik hogy szĂĄm sorozatokat olvasgatva meggyĂłgyulnak, akik elhiszik hogy az oltĂĄsban chippek vannak amiket mĂ©g az autĂł rĂĄdiĂłja is befog... hĂĄĂĄĂĄĂĄt, mintha a sötĂ©t közĂ©pkorban talĂĄltam volna magam. Sajnos Ă©n is beszƱkĂ­tettem a hĂ­rforrĂĄsaimat, ami azt jelenti, hogy kizĂĄrĂłlagosan az oltĂĄsellenes közlemĂ©nyeket nĂ©ztem. Hatalmas veszĂ©ly az egyoldalĂș tĂĄjĂ©kozottsĂĄg!!! Hogy mi az igazsĂĄg? Ki tudja! Szerintem egyetemes igazsĂĄg nincs, sƑt, igazĂĄbĂłl ennek hajkurĂĄszĂĄsa olyan mintha csak dĂ©libĂĄbot kergetnĂ©nk. Teljesen felesleges, elvonja az idƑt Ă©s az energiĂĄt magĂĄtĂłl az Ă©lettƑl.


Akik szektĂĄsodni akarnak, nyugodtan tegyĂ©k meg. Én mĂĄr nem olvasom, nĂ©zem egyetlen oldal fĂłrumait sem. SzĂ©lsƑsĂ©ges mind a kettƑ!

2021. aug. 30. 11:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 24/42 anonim ***** vĂĄlasza:
67%
EgĂ©szsĂ©gĂŒgyi dolgozĂł vagyok, beoltattam magam mert kötelezƑvĂ© tettĂ©k. 1 oltĂĄst vettem fel, 4 napig rosszul voltam tƑle. MĂĄsodik oltĂĄst mĂĄr nem veszem fel. Ha kell felmondok, keresek mĂĄsik munkĂĄt.
2021. aug. 30. 18:08
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 25/42 anonim ***** vĂĄlasza:
31%

#25

Akkor kezd el keresni, SzlĂĄvik mĂșltkor nyilatkozta, hogy a következƑ Ă©vekben akĂĄr 4-6-12 havonta is szĂŒksĂ©g lehet oltĂĄsra.

Råadåsul a rendeletben ami alapjån oltåsra köteleztek mind2 adag szerepel....

2021. aug. 30. 18:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 26/42 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Nagyon nem kell keresnem majd szerencsĂ©re, vannak mĂĄs lehetƑsĂ©geim is. Eddig az tartott vissza, hogy szerettem a munkĂĄmat. Szerettem embereken segĂ­teni.

AbbĂłl az egĂ©szsĂ©gĂŒgybƑl ma mĂĄr semmi nem maradt...

A 2. oltĂĄs felvĂ©telĂ©re konkrĂ©tan nincs kitƱzve idƑpont a rendeletben.

2021. aug. 30. 19:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 27/42 anonim ***** vĂĄlasza:
24%

"EgĂ©szsĂ©gĂŒgyi dolgozĂł vagyok, beoltattam magam mert kötelezƑvĂ© tettĂ©k. 1 oltĂĄst vettem fel, 4 napig rosszul voltam tƑle. MĂĄsodik oltĂĄst mĂĄr nem veszem fel. Ha kell felmondok, keresek mĂĄsik munkĂĄt."


4 napig rosszul voltĂĄl .. hĂșha... Ez teljesen termsĂ©zetes. De gondolj bele, ha elkapod a vĂ­rust akkor nem 4 napig leszel tƑle szarul, hanem mĂ©gtovĂĄbb .. ha egyĂĄltalĂĄn tĂșlĂ©led ...


Szerintem 4 nap rosszul lĂ©t is simĂĄn kibĂ­rhatĂł, mint 1 hĂłnapra a kĂłrhĂĄzba kerĂŒlni. De ezt szerintem EÜ dolgozĂłkĂ©nt nagyon jĂłl tudod....

2021. aug. 31. 14:07
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 28/42 anonim ***** vĂĄlasza:
87%

"De gondolj bele, ha elkapod a vĂ­rust akkor nem 4 napig leszel tƑle szarul, hanem mĂ©gtovĂĄbb .. ha egyĂĄltalĂĄn tĂșlĂ©led ..."


Ja pesze, ezĂ©rt volt a tesztpozitĂ­vak 90%-a tĂŒnetmentes Ă©s Ă©szre sem vette, hogy a halĂĄlos kovid Ă©ppen tombol benne.:D

2021. aug. 31. 17:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 29/42 anonim ***** vĂĄlasza:
85%
Átestem a fertƑzĂ©sen, ami vĂĄrhatĂł volt mert mĂĄr több mint egy Ă©ve a Covid intenzĂ­ven dolgozom. SzerencsĂ©re tisztĂĄban vagyok azzal hogy mi folyik az intenzĂ­ven. Úgy estem ĂĄt a fertƑzĂ©sen, hogy nem is tudtam rĂłla
. SzĂłval a 4 nap rosszullĂ©t az sokkal rosszabb volt mint a “halĂĄlos” vĂ­rus
.
2021. aug. 31. 20:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 30/42 anonim ***** vĂĄlasza:
72%
KizĂĄrt.. dehogy oltatom magam, minek?
2021. szept. 29. 12:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4 5

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!