Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a maszkot a terjesztőknek...

Ha a maszkot a terjesztőknek kell hordani, akkor a kemoterápiás gyerekeknek miért adnak maszkot?

Figyelt kérdés

Felnőtt kemoterápiásoknak szerintem nem is adnak.

Ez csak magyarországon protokoll?

Szerintem egy nedves maszk a baktériumok melegágya



2021. jan. 31. 21:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Mert a maszkkal nem csak másokat védsz, édes fiam. Ezt is elmondták a WHO-sok. Tény, hogy lényegesebb a saját magadból kiprüszkölődő, vírust hordozó cseppek megállítása, de a már levegőbe került, feléd sodródóké sem elhanyagolható. Tehát téged is véd, és a kemósokat is.
2021. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Csak az idióta birkáknak kell maszkot viselni, akik elhiszik ezt a mesét, mert képtelenek gondolkodni és a rengeteg ellentmondás ellenére még mindíg nem látják át, hogy mekkora átverés ez az egész.
2021. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
Megértetted, kérdező? Szólj, ha van még kérdés. A konteós idióták meg húzzanak innen. Nem nektek szólt a kérdés, világos?
2021. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Értem, szóval ez csak egy utolsó utáni lehetőség, ami kötelező.

Amire rá lehet mondani, hogy semmit se ér, de amikor az emberiség túlélése a tét, akkor ezt is meg kell próbálni.


Az, hogy lottózó, kaszinó pláza nyitva van, az meg mindegy.

Értem.

2021. febr. 1. 09:47
 15/24 anonim ***** válasza:
38%

Mi van???? De, rohadt sokat jelent, épp ezt mondtuk.

És nem az emberiség túlélése a tét, hanem a kemós kisgyerekeké, akiket szinte bármi elvinne. Kemós kisgyerekek nem járnak plázákba.

Áh, mindegy....

2021. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy te ezt mondod, de Magyarország tiszti főorvosa és a WHO nem ezt mondja. A covid vírus kapcsán.
2021. febr. 1. 10:39
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

De, ők is ezt mondják. Elolvastad a

tizenegyes választ?

2021. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondja a who és Cecília. Te hol éltél az elmúlt egy évben? Azért kell a maszk, hogy az időseket védjük, nem pedig azt aki a maszkot hordja
2021. febr. 1. 11:08
 19/24 anonim ***** válasza:
38%
De ezt mondja. És ezt mondja az összes kísérlet és tanulmány, meg a józan paraszti ész. A maszk elsődleges feladata a szádból, orrodból kikerülő, vírust tartalmazó cseppek jó részének megfogása. Ezt a feladatát fordítva is ellátja, csak jóval kevésbé hatékonyan. Mint már leírtam egyszer. Ezen mi a tököm nem érthető? A kemósok sem feltétlenül hordanak maszkot, de sokszor igen, mert minden védelmi forrást jó megragadnuk.
2021. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Így az összeesküvés elméletesek se tudnak leállni vitatkozni veletek, ha egyszer azt mondjátok alig véd, máskor rengeteget véd.

De focipályán, lottózóban biztonságban vagyunk, de étteremben nem, mert ott nem használjuk az amúgy is alig védő maszkot. Kivéve Orbán Ráchel éttermében, mert az most is nyitva lehet, ja és a parlamenti étkezde is.

2021. febr. 1. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!