Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak én gondolom úgy hogy ez...

Csak én gondolom úgy hogy ez a koronavírus dolog már csak bohóckodás és direkt szivatnak minket?

Figyelt kérdés

Mielőtt azt hinné bárki, nem vagyok vírustagadó, viszont már egyre kevesebben veszik olyan komolyan, mint az első hullámot

Jól megfigyelhető a hatalmas felháborodás a facebook posztok alatt is.



2021. febr. 1. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Nem, rajtad kívül még sokan gondolkodnak ilyen ostobán.
2021. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem veszed komolyan? Miért nem? Eddig 10.000 magyar halott, a világon több mint 2.000.000. Csak ma éjjel 84 magyar ember fulladt meg haldokolva a lélegeztetőgépen, és te nem veszed komolyan. Akkor mondj egy számot, hány magyar halottól vennéd "komolyan" ? 1.000.000 halottal már "elégedett" lennél?
2021. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem, sok ember gondolja ezt. És van még vagy 2 millió ember, aki a covidba halt bele. Az ő hozzátartozóinak lehet, hogy nem tűnik bohóckodásnak ez az egész.
2021. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos a vírus még itt van, nem játék ez! Vigyázzni kell nagyon ahogy tudunk.
2021. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
76%
Felfújják az egészet, hatalom miatt.
2021. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A korlátozásokra gondoltam leginkább, mint pl a kijárási tilalom

Illetve az olyan helyek bezarasa ahol közel sincs annyi ember és fertőzésveszély, mint néhány olyan létszükségleten kívüli helyre ami nyitva van.

2021. febr. 1. 21:13
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
2# vagyok, aki lepontozott, konkrétan miért tette? Mivel nem ért egyet?
2021. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
A korlátozások azért vannak még mindig érvényben, hogy ne az legyen, mint ami ősszel volt... Nem játék ez, életekről van szó.
2021. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
7-es ne vedd magadra, szerintem teljesen igazad van. Itt mindenkit lepontoznak.
2021. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ez egy emberiség ellenes háború része. A járványt direkt tartják fenn, hogy így erőszakolják rá az emberekre az oltást. Aki hordja a maszkot, az tüntet a korlátozások feloldása ellen. Aki oltatja magát, az az erőszakos politikára, diktatúrára szavaz.
2021. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!