Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Április óta nincs szaglásom?

Április óta nincs szaglásom?

Figyelt kérdés
Áprilisban koronás voltam és kb 1hétig voltam rosszul viszont azóta sem jött vissza a szaglásom. A háziorvosom azt mondta hogy mivel ez annyira új így azt sem tudja hogy érzek e még valaha valamit. Volt még esetleg így valaki? Mennyi idő után jött vissza.

2021. febr. 2. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Egy volt kolléganőm (70-es éveiben) 2018-ban esett át rajta, mivel orvosnál nem volt és akkor még az orvosok sem tudták volna diagnosztizálni, ezért csak most a járványnál tudta azonosítani, hogy covidon esett át. A szaglása azóta sem tért vissza. Hasonló időben lett covidos a Németországban élő lánya (40-es éveiben), neki visszatérőben van.
2021. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Volt, akinek hónapok óta. Van, akinek még mindig nem.

Sajnos tényleg nem tudhatjuk.

2021. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Istenem, ilyen idiótákat... Hogy a tökömbe esett volna már át 2018-ban egy 2019 végén megjelent víruson? Szerinted hány száz betegség okoz szaglásvesztést és légúti tüneteket?
2021. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Szövődmény?
2021. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Első! 2018-ban még sehol sem volt a korona... Hülyeségeket nem kéne terjeszteni
2021. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: a koronavírus egy gyűjtő név. Nagyon rég óta léteznek koronavírusok. A SARS-COV-2 valóban ne létezett. Más koronavírus viszont igen. :) Ha már pontosítani akarsz, legyél pontos.
2021. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
November vége óta nekem sem.
2021. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!