Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet az, hogy folyamato...

Mitől lehet az, hogy folyamatosan fogyok; januárban voltam kb 62 kg most van április és most 46 vagyok, voltam orvosnál rengeteg kivizsgáláson, de sehol semmi eredmény. Valakinek esetleg valami ötlete? 25. /N.

Figyelt kérdés
Voltam teljes vér, vizelet; pajzsmirigy, epe, máj vizsgálton is , teljes hasi UH-on is, de minden eredményem rendben van, voltam méhrák szűrésen is, ott is jó az eredmény...
2011. ápr. 20. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Érdemes lenne megnézetni magad egy endokrinológusnál.
2011. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
voltam, szinte a véreredmények után -mivel azok jók voltak-, oda küldtek rögtön, hogy biztosan az, ott volt hormonokra irányuló vizsgálat, pajzsmirigy vizsgálat, minden a normális értékeken belül van, az UH-semmi eltérés... Egyszerűen, bármennyire nevetségesen hangzik, de kétségbe vagyok esve :(
2011. ápr. 20. 17:02
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Ez valami ritka betegség lehet. Keresd fel a Riroszt, ott talán tudja valaki, hogy ez mi.
2011. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mi lehet... egyszerűen akkor csak elfogok tünni
2011. ápr. 21. 09:27
 5/18 anonim ***** válasza:
és hogyan táplálkozol? Étvágyad van?
2011. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
normálisan eszem, először felszívódási zavarra gondoltak, de ott sem lett semmi eredmény...
2011. ápr. 22. 10:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Stressz. Szerintem. Mostmár amiatt van, hogy nem tudod, hogy mi a bajod. Keress egy pszichológust.
2011. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Bélféregre nézték? Nem vagyok orvos, de egyes bélféreg fajták elöre haladott állapotban (TUTTOMMAL) talán okozhatnak ilyen drasztikus fogyást.
2011. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
és az ennyi vizsgálat után nem derülne ki?.. hát nem tudom, most elmentem egy másik orvoshoz ( a sok(k) után) hátha ez ér valamit
2011. ápr. 25. 20:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom kérdezd meg orvostól. De nem mindegy mire nézik meg, és öszintén szólva magyarországon sok a mühiba. És erre az orvosok nem szoktak gondolni, mert egy ilyen bélféreg 15 20 évig is nöhet hogy elérje ezt az állapotot. De majd megkell nézni a vizsgálati eredményeket hogy nézték e parazitára.
2011. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!