Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az mRNS vakcinák esetén van-e...

Az mRNS vakcinák esetén van-e rá esély, hogy a becsomagolt lipid véletlenül agy / idegsejtekbe jut be?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, akkor ez azt jelenti, hogy agy vagy idegsejtek fogják kinöveszteni a proteint, így az immunrendszer idegsejteket fog támadni ami nem jó. Van ennek reális esélye?
2021. febr. 6. 09:50
 81/120 A kérdező kommentje:
Nekem legalább vannak értelmi képességeim, neked még azok sincsenek. Ráadásul csak azért verdesed itt magad a földhöz, mert egy századik senki vagy és had figyeljenek már rád. El kell hogy keserítselek, senkit nem érdekel a vergődésed. Egyetlen egy dologhoz értesz, ahhoz hogy röhögtess.
2021. febr. 7. 17:20
 82/120 anonim ***** válasza:
64%
Te minek irkálsz magadnak kommenteket? :D aki egy picikét is ért a biológiához (nem kell annyira, mint nekem biológusként), az most jót kacag a vergődéseden
2021. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/120 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni hogy szánalmas vagy vicces-e az erőlködésed. Mellesleg, nulla elért eredményekkel az életben én nem fényezném magam a helyedben. Majd gyere vissza ha letettél valamit az asztalra.
2021. febr. 7. 17:38
 84/120 A kérdező kommentje:
Oh elnézést, biológus vagy? Engedd meg hogy leboruljak előtted, Taníts Mester, had igyam a szavaid! :D Ha netán hanyatt vágnám magam, ugye elkapsz?! :D
2021. febr. 7. 17:40
 85/120 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy óvodást könnyebb lenne megtanítani, mint téged
2021. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 anonim válasza:
72%
A vér-agy gát miatt nem.
2021. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/120 A kérdező kommentje:

Anonim:


Ilyen szavakkal hogy óvodás én nem dobálóznék a helyedben...azt a szintet még el kell érned ugyanis.


Terrorbird:


Köszönöm az értékelhető és korrekt válaszodat.

2021. febr. 7. 18:06
 88/120 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy a kedves Kérdezőnek a pszichiátriai betegségekről is más ismeretei vannak, mint amit az orvosin tanítanak. Persze kicsit furcsa, hogy pont a szkizofrénia-spektrumzavar kerül elő, aminek a legtöbb tünete szubjektív, de ha annak tartja magát a kedves Kérdező, akkor természetes elhihetjük Neki.
2021. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/120 anonim ***** válasza:
100%
:) muris vagy kérdező :)
2021. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 A kérdező kommentje:

Nahát, már nem csak a biológia, hanem pszichológiai ismeretekben is próbálkozol megszólalni. Sajnos nem áll jól. Esetleg csillagászat?


A hozzászólásaitok alapján az elvárható minimáls ismereteket sem éri el a tudásotok. Ennek fényében az, hogy még ti álltok feljebb, elég elkeserítő. Szégyen, hogy az iskolából kiengednek ilyeneket. Összevissza beszéltek, kevertek mindent, fogalmatok sincs az elemi biológiai ismeretekről sem.



Örüljetek, hogy egyáltalán szóba állok veletek.


Szívesen.

2021. febr. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!