Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyre biztosabb vagyok benne,...

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy megéri 5 ezret letétbe tenni azért, hogy legyen esélyem ne a Szputynik vagy kínai oltást megkapnom. Ti mit gondoltok az oltóközpontról? Az biztos, hogy nem kamu hely.

Figyelt kérdés

[link]



Én mint 30 év alatti a büdös életben nem kapok Pfizert vagy Modernát a kormánytól. Szputnyik és kínai pedig nem kell. A 5 ezret meg visszadják, ha mégsem oltanak be.



#oltás #kakaduoltásai
2021. febr. 8. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem fognak akkorra hozzájutni azokhoz az oltásokhoz. Óriási hiány van belőlük, kizárt, hogy egy magáncég elsőbbséget élvezzen a kormánnyal szemben vásárlás tekintetében.
2021. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én azon se lepődnék meg, ha fű alatt kerülne át hozzájuk valamennyi Pfizer, miközben aki nem áldoz rá annak kiszúrják a szemét a Szíjgyártó által intézett vakcinákkal.
2021. febr. 8. 10:47
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Azt ugye tudod, hogy egyik kutya másik eb..
2021. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

What? Miről beszélsz?

Abszolút elsőbbséget élveznek a kormányok a vakcinák vásárlása terén,

és hiány van belőlük. Max. az lehetne, hogy a beoltási ütem gyorsítása miatt adnak magáncégeknek is, de ez valószínűtlen. Nyugodtan befizethetsz, mert a pénzt vissza fogják adni, különben szétszedi őket a GVH vagy micsoda. Ha lesz lehetőséged ott oltatni, akkor jó neked, ha nem, akkor visszakapod azt a kevés pénzt.

2021. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy néhány tábla csoki árát megéri. A pénzt visszaadják, ha meg lesz oltás kapok nyugatit. Az sem egy méreg drága dolog az eddigi infók alapján.
2021. febr. 8. 11:28
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Igen, én is ezt mondom. Hajrá!
2021. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Most mondta Viktor, hogy aki ilyet ígér, hogy pénzért hamarabb ad oltást, azok csakók. Biztosan megéri ezért fizetni...
2021. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az nem csaló aki eu által nem engedélyezett oltást adna nekünk.
2021. febr. 8. 11:52
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Örülök hogy nem kötelező az a halálos vakcina. Csak a gyógyszercégek emberei trollkodnak itt egymással. Még ha fizetnének érte sem engedném beadatni.
2021. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Én sem tartom reálisnak, hogy működjön a magánutas oltás, de ennek ellenére lehet befizetem ezt az 5.000-et, ennyit megér a dolog.
2021. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!