Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen betegség lehet?

Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel felkeltem, és olyan öt perc múlva rámjött a rosszullét. Nem vagyok terhes meg semmi ilyen, tehát ez kizárva. Először nagyon erősen elkezdett görcsölni a hasam, majd hányingerem lett és remegni kezdtem, plusz le is vert a víz. Még mindig görcsöl a hasam, de olyannyira hogy megfordulni az ágyban is nagy szenvedés. Ötletek?


2021. febr. 11. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Fú, hát ez lehet pajzsmirigy, inzulinrezisztencia, nőgyógyászati probléma is....menj el egy nagy laborra, nézess pajzsmirigy értékeket is. Abból kiderülhet, így látatlanban nem lehet megmondani.
2021. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Mindenképpen fogok csinálni ilyen vizsgálatot.
2021. febr. 11. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy összefüggésben áll a mellékvesével, valamint a hormonháztartással. Ha ezek közül valamelyik bukik, magával rántja a többit is.
2021. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!