Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy gondolják hogy én majd...

Hogy gondolják hogy én majd mások, értük, vagy nagyanyjuk miatt oltatok?

Figyelt kérdés
Ez most komoly? Engem nem tud meg győzni semmilyen érv vagy érzékenyítés zsarolás. Még mielőtt leirnátok utazás se érdekel 1 héten egyszer megyek boltba az kB 2 óra busszal. Érzékenyítés se hat. Szüleim nincsenek nem élnék már. Engem se tudtok be etetni hogy veszélyes max rátok. De értetek nem oltatok

2021. febr. 13. 19:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

14/

Tudod, az a normális, ha az egyének tekintettel vannak másokra is, nem csak saját önös érdekeiket nézik, de az már korábbi hozzászólásaidból is kiderült, hogy te egy végtelenül önző ember vagy!

((Oké ha az a normális szerinted akkor oltass, én nem fogok,! 2021:02:17. Még mindig) se).

Egyébként meg szerintem az a normális ha egy ember saját magát veszi előbbre. Hisz ki olyan hülye hogy saját magát kockára tegye Julcsi néniért. Én amúgy se ismerek egy halottat se.

Folyt :

17es. (találjunk ki hát büntetést az oltás ellenesek. Megvan. Aki oltás ellenes mint én is büntetésképp soha se kaphassa meg egyik vakcinát se. Sőt ha nagyon arcátlan akkor kikell választania egy oltás pártit és oda kell ajándékoznia a vakcináját. Hogy tudják gondolunk rájuk is

2021. febr. 17. 20:04
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5ös

8as és 9es.

És igen valóban áll dilemma. Aki fél és gyáva vagy hülye vagy már nem akar gyereket az oltatson. Legalább kevesebb gyerek születik. Több lesz a halálozás mint a születés. Aki pedig nem oltat és elkapja az az ő dolga. Ennyi. Senkinek semmi köze ehhez. Minden normális embernek a saját egészsége az első.

2021. febr. 18. 21:01
 23/23 anonim ***** válasza:
33%

Én sem mások kedvéért/másokért oltatok, ha lesz valamivel barátságosabb vakcina is az országban. Őszintén, magasról nem érdekel Julcsi néni, meg a Győrfi Pál :D


Én teljesen önös érdekből tervezek oltatni. Utazni akarok, minél hamarabb, és élni az életem, mert nem vagyok elég öreg hogy ez a lockdownos életforma kielégítsen.

Illetve az is úgymond az érdekemben áll, hogy a saját idős/beteg szeretteim/barátaim biztonságban legyenek.

Így hát egyáltalán nem kell mártírnak lenni a közösségért/országért/whatever i don't care, ahhoz, hogy értelme legyen az oltásnak.


Szóval nem Julcsi néniért oltatnék, érte oltasson az unokája. Illetve méginkább, oltasson elsősorban maga Julcsi néni aki veszélyeztetett.


Úgyhogy, teljesen megértem hogy nem akarsz másokért oltatni.

Azt is megértem, ha neked nem áll érdekedben/nem számít hogy mehess amerre látsz, bár egyetérteni ebben a részében nem tudok.

De azt nem értem, ha, ahogy te is írtad, rád semmi nem hat, minek írtad ki ezt a kérdést?

Mármint, ahogy korábban is leírták, senkit nem érdekel oltatsz e vagy nem, és senki nem akar meggyőzni a kaspós nénin kívül, akit meg nem kell nézni, én sem szoktam :D


Akkor mi a kérdés végülis?

2021. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!