Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid esetén melyik gyógyszer...

Covid esetén melyik gyógyszer a leghatásosabb lázra?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Algopyrin
2021. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Mi paracetamolt hasznaltunk.
2021. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Elárulom, nekem két hétig lázam és hasmenésem volt. Nem használt a máskor nagyon jó Rubopfen, annyi paracetamolt beszedhettem és semmit nem ért. Ahogy a hasfogó stb. sem, azt hiszem 3 csomag fogyott el és semmi...


Más is azt mondta, hogy gyógyszer nem használ...

2021. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3

Ez azert a ritkabbik eset.

2021. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Más is mondta, hogy ilyenkor nem használ a gyógyszer és igaza lett. 22 voltam, teljesen egészséges. Máskor azonnal jobban vagyok tőle.
2021. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Algopyrin, az egyetlen, ami használt egy kicsit, 2 db egyszerre, naponta többször. Kicsit levitte a lázat 39 alá. Doki mondta, hogy ezt javasolja, miután a panadol, rubophen nem használt. Durva volt ez a sokáig tartó covid-os láz.
2021. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Utolsó, nálam is, pedig nem is volt olyan magas. Viszont a nagyon befűtött házban, nagykabátban voltam folyamatosan a radiátornak nekidőlve, mert még így is rázott a hideg. Meg éjszaka 5 takaró alatt nagykabátban, annyira rázott a hideg. Minden egyes nap hasmenés, 2 hétig... Még a cukros italokat sem bírtam meginni, pedig az nagy szó. Kb. 3 hétig enni sem bírtam semmit.
2021. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7

Laz eseteben csak egy idiota takarozik be, meg bujik radiatorhoz. Haho, ugy csak no a testho!

2021. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Akkor téged még nem rázptt olyan durván a hideg, ekkor még nem is magas a láz... Feküdtem én már 2019 júniusában vizes lepedő csavarva, mert a 39,8 nem ment napokig lejjebb és a gyógyszerek is fél óráig vitték le egy kicsit....


Az is így kezdődött, 35 fokban kabátban voltam, mert annyira rázott a hideg... Nem bírod ki, hogy ne takarózz be. Utána felmegy, akkor szarul vagy, de nem ráz a hideg és a végén ozzadsz mint a ló, az a javulás.

2021. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy nem azért ráz a hideg, mert hideg van, hanem mert lázas vagy. Több réteg felület nem fogja megszüntetni, csak befedi az egész tested, ami akadályozza a hőleadást. A szervezet így nem tud lehűlni, még akkor sem, ha lázcsillapítót veszel be. Nettó hülyeség, főleg mert semmit sem segít a nagykabát.
2021. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!