Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha COVIDos volt egy ember,...

Mh.. kérdése:

Ha COVIDos volt egy ember, hogy tud "igazolást" szerezni róla?

Figyelt kérdés
Se a háziorvos se senki nem adott neki semmiféle papírt róla

2021. febr. 17. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűbb lenne talán kérni az orvostól.
2021. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mihez, de szerintem leginkább úgy, ha csináltatsz egy antitest tesztet.

(Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem nem csináltak PCR-t csak antigén tesztet, mert már az is pozitív lett, viszont erről nem kaptam papírt és az eeszt-re sem került fel. Utána voltam külföldön, de a háziorvos emiatt nem tudott igazolást adni arról, hogy már átestem a covidon. Kérni kellett volna igazolást a pozitív tesztről az NNK-tól, de ők meg nem voltak hajlandóak válaszolni...)

2021. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd kap védettségi igazolványt.
2021. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az NNK csak arról tud igazolást adni, amit az a labor végzett e. Az iletékes kormányhivatal Népegészségügyi osztálya látja a helzi lakosok vizsgálatainak eredményét.
2021. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* végzett el, helyi lakosok
2021. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne! COVIDOS voltam még novemberben,de nem teszteltek,és csináltattam később tesztet,nem termelődtek antitestek sajnos a véremben...így azt mondták ott, hogy bármikor elkaphatom.
2021. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak antitest vizsgálattal.
2021. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
EESZT-ben nincs fent a pozitív eredményed? Marad az antitest teszt amúgy sajnos lehúzás ez azoknak, akiknek nem kért a háziorvos.
2021. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
EESZT-ben kell legyen valami, vagy a háziorvos ellátása, az is covid kóddal van ilyenkor, pozitív teszt, NNK határozat is kell legyen róla.
2021. febr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy ha meggyógyult akkor csinálnak egy fizetős vervizsgalatot, ott megnézik,hogy van e a véremben ellenanyag.

Ha van akkor kapok egy igazolast. Az olyan mintha beoltottak volna.

2021. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!