Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ennyire sok buta tájékozatlan...

Ennyire sok buta tájékozatlan ember hogy lehet? Covid vs vakcina.

Figyelt kérdés

Valaki komolyan jobban fél az oltás hosszútávú mellékhatásátől, mint a vírusfertőzés rövid és hosszútávú hatásától?? Szerintük egy vírus bizonyos része önmagában veszélyesebb lehet mint az vírus egésze? Ennyire buta tudatlan emberek osztják az észt, és közben akár gyógyszerész diplomával adják alájuk a lovat, kihasználva és majd pénzzé téve az emberi butaságot? És ezt hagyni kell? Az ilyeneket nem lehetne leültetni??

Lassan attól tartok visszajutunk a sötét középkorba. Az emberek 20-30% retteg egy sz.ros oltástól...



2021. febr. 18. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
31%
Én letiltottam facebookon az összes híroldalt, mert agyérgörcsöt kapok a sok konteo hívőtől akik hamarabb elhisznek bármit, mint a valóságot.
2021. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
33%

#20

Nem hiába tették ki a szövetségből, tekintve,hogy az ő agymenései és nem orvosnak való.

2021. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
13%

#13 Nem 50% a SINOPHARM hatékonysága! 87% körüli. Egy másik Kínában gyártott vakcina (sinoVAC) ami valamivel több, mint 50%. Ne keverd a kettőt.


#20 És hogyan osztják el az ampullában a mikrochipeket? :) Hogy minden egyed kinyert adaggal minden egyes fecskendőbe jusson 1 db mikrochip, de se több, se kevesebb...esetleg már folyékony mikrochip is van, és azt adják?🤔🤦🏻‍♂️ Illetve hogyan azonosítható, hogy ki melyik chipet kapta? 🤦🏻‍♂️


#21 Szintén! Egyszerűen már felrobbanok és látni sem bírom a sok valótlan, hülyébbnél hülyébb kommentet...hogyan lehet ennyi ******* ember ebben az országban?

2021. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
Jajj ez a chipes dolog már kb. önmaguk paródiája. Komolyan van annyira éktelenül buta ember aki elhiszi ezt a marhaságot??
2021. febr. 20. 01:58
 25/79 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként én azt vettem észre, hogy social media platformokon kommentekből, posztokra érkezett reakciókből azt gondolhatná az ember, hogy itt mindenki hülye tényleg. De magamból kiindulva én csak azért nem szállok ott vitába senkivel, mert úgyis parttalan lenne az egész.

Egyszer belementem egy "összecsapott vakcina" szócsatába, ahol hivatalos oldalakat linkeltem, hogy a 2002-es járványra készült vakcinát fejlesztették tovább végtelen pénzből, és hogy már a kutatások elején elkezdtek épülni a gyártósorok - pont a végtelen pénz miatt - és még sorolhatnám...de ezeket az embereket nem lehet meggyőzni.

Viszont ezzel az a baj, hogy totál öngerjesztő folyamat, mert ők is csak a maguk igazát látják mindenhol és emiatt még jobban meg vannak győződve róla, hogy MINDENKI így gondolkodik és esetleg bizonytalan rétegeket is magukkal ránthatnak.

Nálunk a lépcsőházban kb 3/4-ed részt nyugdíjasok vannak és egyik sem akarja beoltatni magát.

2021. febr. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 sisiwrc ***** válasza:
81%
Nem az oltásokkal van baj általában hanem a gusztustalan módon agyon eröltetik miért kell egyáltalán reklámozni ha akkora szükség lenne rá mindenki tülekedne érte
2021. febr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
81%
A természetes immunerősítést miért nem reklámozzák?
2021. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
82%
Az egészségesség már szégyen. Csak a gyáva állampolgár a jó állampolgár.
2021. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
75%

Szégyen az, hogy így gondolkodnak emberek, mint a kérdező.

Nem félek egyiktől sem, csak matematikailag nagyobb esélyem van egészségesnek maradni oltás nélkül.

Én ugyanis matematikailag közelítem meg a dolgot. Kielemeztem, hogy az emberek hány százaléka kapta el a vírust, azoknál a hasonló egészségi állapotban lévők nél hány százalékban alakult ki komolyabb szövődmény vagy halál, illetve ugyanezt megnéztem a vakcinánál is. Az eredmény az lett, hogy messzemenőleg jobban járok, ha vállalom a vírus elkapását, mint az oltást.

2021. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
19%

29

Önösérdekű meglátás szerint igazad van. Ha azonban elkapod a vírust, fertőzöl másokat .... azok meg le vannak sz*rva, ugye?

2021. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!