Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek után is beoltatod magad?

Ezek után is beoltatod magad?

Figyelt kérdés

[link]


Az orvosok ellenzik a vakcinát!



2021. febr. 19. 23:11
1 2
 1/11 Angel3000 ***** válasza:
55%
Kedves kérdezô! Tegnap beszéltem egy régi jò ismerösömnel,- Körzeti orvosként dolgozik! Ki kértem a véleményét,- azt mondta“ kell az oltàs“! Ô màr be van oltva!
2021. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Csak az idő tudja megmondani, hogy jó vagy sem.
2021. febr. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem pont a kovid oltás témához, hanem általában: az egyik ismerősöm rákos beteg volt, neki a házi orvosa ajánlotta az influ ellenit is, a kovid ellenit is. Ez utóbbitól napok óta iszonyat rosszul van. Édesapám is rákos volt, ő az onkológusával beszélte meg az oltásokat. Az onkológusa sem az influ ellenti, sem pedig a kovid ellenit nem ajánlotta neki. Tehát lehet magyarázni mindenfélét, de az orvosok közt sincs egységes álláspont.
2021. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, es ez aggodalomra ad okot, mert az ember ki van szolgáltatva :(

Mindenki jot akar a szeretteinek, es rossz azt latni h a döntésünktől szenved.

2021. febr. 20. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Eleve, ezek az oltások csak nyers valójukban lehetnek ártalmatlanok, ha vegyül valamivel, már halálos lehet. Ha felépült valaki valamiből, és annak az antitestjei vannak a szervezetében, ütközhet az oltás azzal, vagy ha valaki szed valamit, lehet azzal is.
2021. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mi volt ez a videó, de már törölték, úgyhogy biztos nagyon hiteles volt...
2021. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez fehérköpenyes népámítók videója volt, már rég a sitten lenne a helyük.
2021. febr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem oltatnám be magam. Viszont kötelezővé tenném az oltást, mert rühellem az embereket.
2021. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem minden orvos szakképzett virológus, úgy a hogyan nem minden fizika tanár tud kvark szintű atomfizikát tanítani
2021. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orvosok között is vannak hülyék. Ez ilyen egyszerű.
2021. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!