Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Decemberben igazoltan àtestem...

Decemberben igazoltan àtestem a COVID vìruson. Azóta két vértesztet is csinàltattam.Mindkettô azt mutatta, hogy a szervezetem nem termel COVId ellenanyagot. Vagyis olyan, mintha nem talàlkoztam volna még a fertôzéssel.Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Bàrmikor ùjra elkaphatom a vìrust?

2021. febr. 23. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a vírus lefolyása, így ez is egyénenként változó, hogy kinek mennyi ideig és egyátalán mennyi antitestet termel a szervezete.
2021. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos lehetséges. Én is ismerek olyat, aki 2 hónapos eltéréssel kapta el újra és a második ráadásul súlyosabb.


Ezért is kell a védőoltás, az sokkal erősebb immunválaszt vált ki mint maga a fertőzés.

2021. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
A fertőzés után van, akiek van, antitestje, és van, akinek nincs. Neked nincs. Miért? Nem tudja senki. Nem vagy védett. Sok olyan betegség van, ami után újra el lehet kapni, nem vagy védett.
2021. febr. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!