Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » AstraZeneca Vélemény?

Fecsi kérdése:

AstraZeneca Vélemény?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Mire számítasz?
2021. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Köszönöm, kihagyom, ahogy a többit is. Nem vagyok kísérleti nyúl.
2021. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Legalabb 95%-al csokkenti a sulyos (korhazbakerules) covid kialakulasanak eselyet. Fincsi.
2021. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%

Ha jól tudom, akkor az AstraZeneca és a Szputnyik-V is azt az elvet alkalmazza, hogy a vírus egy kritikus elemét (a tüske fehérjét) mutatja be a szervezetnek. Nem tudom pontosan, hogy milyen vektoron juttatják be, de elméleti síkon nekem nincs kivetnivalóm.


Bár szakmabelinek nem mondanám magam, mert kevés virológiát és immunológiát hallgattam.


Mindenesetre az idős korosztály esetében - ha lett volna elegendő vakcina - akkor maradtam volna a BionTech megoldásánál, mert ott nem arra alapozunk, hogy hátha az idős szervezet is produkál valami használható antitestet a bevitt oltással szemben.

2021. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Angliabol. Senkinek nem lett nagyobb baja, minthogy tobb napig influenza-tunetei voltak, faradtsag, izomfajdalom.

Nyolcvanas, kilencvenes rokonaim jol birtak. Par ismeros szarul volt kicsit.

Miutan mi marcius ota azt is latjuk, milyen rohadt dolog ez a Covid, nem rugozunk az oltason.

2021. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sisiwrc ***** válasza:
21%
Sz.r mint a többi😎
2021. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Semminél az is jobb, de ha már adenovírus akkor szputnyik-v
2021. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!