Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy nem ismerek...

Hogy lehet az hogy nem ismerek ekkora számok mellett egy halottat se?Hogy lehet az hogy nem ismerek ekkora számok mellett egy halottat se?

Figyelt kérdés
Tényleg kamu lenne a covid halottak száma és csak a papírra írják rá a hozzátartozói hogy pénzt kaphassanak? Mert se én se a többi más más megyében élő rokonaim és ismerőseim se ismernek olyat aki ebbe halt meg. Most gondolkozunk a párommal az oltáson de szerintem ennek a vírusnak nagyobb a füstje mint a lángja. Nem tudom érdemes e oltatni mert ha ezzel megmentünk sok embert aki e nélkül meghalt volna akkor az oké akkor megéri. de ki tudja mi igaz ebből. Hogy tényleg meghalt e ennyi ember és mind covidban. Egyébként jelentősen sok az ismerősöm de tényleg nem ismernek covidban elhunytat. Az a durva az egészbe hogy egyszer kiirtam már hogy aki ismer írja le hogy hol megye város falu esetleg kort róla és nevet. (ez azért kell, Hogy tudjuk hogy nem e mindenki arról a bizonyos Debreceni 57 éves Juli néniről beszél) mert ha csak annyit írtok hogy igen igen igen akkor arról nem tudjuk hogy nem e mindenki egyről beszél. Értitek. Tehát kezdem én, idáig én nem ismerek (Debrecenből) továbbá rokonaim ismerőseim Budapest, Gyál, Jászberény, Gyöngyös, Nyíregyháza, Nagyecsed, Nagyréde, Salgótarján, Szeged, ezeken a helyeken élnek egy se ismer.

2021. márc. 1. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Én többet is ismerek (Miskolc környékén). Konkrétan a falunkban is. Egészséges, 50 év alatti férfi. Az utolsó eset ami döbbenetes, egy ismerős kismama, akit hat hónapos terhesen meg kellett császározni, mert annyira rosszul volt. Azóta altatásban van, lélegeztető gépen. Csak remélni lehet hogy felébred. Egy kisfia várja haza. Ennyit arról hogy kamu az egész.
2021. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miskolcal babám pont fel sültél ugyertem hogy az a melletti falukkal ugyanis vannak ismerőseim ott. Tehát tudom hogy nincs semmi. Bárcsak lenne.
2021. márc. 5. 14:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Én Miskolci vagyok, és az égvilágon senki sincs bent az intenzíven, kong az ürességtől a kórház.
2021. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem vagyok a babád

2. Miskolc környékén jó pár település van, lehet felétek nincs beteg, felénk van, ugyan miért hazudnék?

3. Nagynénjém a semmelweisben ápoló, akkor biztosan ő is hazudik, hogy tele van a kórház, nyilván csak hobbiból jár oda dolgozni

4. Ha felteszel egy kérdést, és normálisan próbálok válaszolni, próbálj meg kulturált stílusban válaszolni te is, amennyiben nem értesz egyet


Egyébként ha nem hiszel nekem, hogy errefelé mennyien betegek és haltak is meg ismerősök, privatban szívesen elküldöm neked név szerint őket.

2021. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14 es oké üzenetben küld el kíváncsi vagyok ismertem e vagyis hogy beugrik e a név. Várom akkor.
2021. márc. 8. 22:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!