Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki tud hosszútávú megoldás...

Valaki tud hosszútávú megoldást visszatérő áfták ellen?

Figyelt kérdés
Voltam már több fogorvosnál sima orvosnál de senki nem tudott rendes megoldást kínálni. Biztos vagyok benne hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával és volt aki már legyőzte. Elöre is köszi a válaszokat.

2021. márc. 1. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Az afta azért alattomos, mert millió oka van. Legalábbis nem tudják a pontos okát. Stressz, dohányzás, fogproblémák, kialvatlanság, bármi egyéb lehet.
2021. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért van aftád, mert kiirtod a természetes baktériumflórát a szádban. Az aftáért elsősorban a baktériumölő fogkrémek, szájvizek felelősek, de a konzervekben lévő tartósítószerek is szintén baktériumölők.

A legjobb megoldás ezek kerülése, de próbáld ki, hogy fogkrém nélkül moss fogat. A fogmosás lényege a foglepedék eltávolítása. Ha helyreáll a szádban a baktériumflóra, a lepedék képződés is kisebb lesz és nem lesznek aftáid.

Ebben a témában is fellelhető a gyógyszeripar butítása. Mert nekik az a jó ha függsz a termékeiktől. Ezért nem fogok csodálkozni rajta, ha leszavaznak. Ez a legolcsóbb megoldás, mindent ki kell próbálni!

2021. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!