Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magnézium szedés okozhat...

Magnézium szedés okozhat hosszútávú hasmenést?

Figyelt kérdés

Kb. két hónapig szedtem magnéziumot. Eleinte magnézium biglicinátot, majd mikor elfogyott, citrátot (mert nem kaptam olyat, mint előtte).

A citrát hasmenést okozott. Kb. másfél hétig szedtem, addigra egyértelmű lett, hogy ez okozza. Abbahagytam már majdnem egy hete, ennek ellenére még mindig nem jöttem rendbe. Már az első naptól pozitív változást vettem észre, de még mindig nem egészséges a végeredmény.

Ez normális? Semmi más tünetem nincs amúgy.


2021. febr. 13. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Nekem is a magnéziumtól állandó, hosszas hasmenésem volt. Nem is tudom szedni egyáltalán, pedig jó lenne.
2021. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hashajtóként is ismert keserűsó (magnézium-szulfát) hatása évszázadok óta ismert.
2021. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2es: igen, de ez magnézium-citrát.

2021. febr. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!