Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha én nem oltatom be magam az...

Ha én nem oltatom be magam az miért baj másokra nézve?

Figyelt kérdés

Tehát ha mindenki megkapja az oltást aki KÉRTE akkor miért baj ha olyanok között terjesztem a vírust akik nem kérték az oltást?

Aki pedig be van oltva annak teljesen mindegy amúgy is, nem?


2021. márc. 2. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha be vagy oltva, akkor is lehetsz hordozó.
2021. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Az oltások (meg úgy ámblokk a bármilyen immunitás) jelentősen csökkentik a fertőzőképességet, azaz az immunrendszered a szervezetbe bekerült kórokozókat rögtön szét tudja csapni, amik így nem szaporodnak el, így alig tudod terjeszteni a betegséget.

Mivel sok embert nem lehet beoltani, hiába akarja, így nekik ez baj. Meg úgy kb. mindenkinek, hiszen így hála neked később lesz meg a nyájimmunitás.

2021. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Egy kipróbàlàs nélküli oltóamyaggal.
2021. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Higgyétek el, mindegyik oltás jobb a lélegeztető gépnél és a halálnál! Ez a vírus létezik sajnos, és alattomos, veszélyes!
2021. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Aham. Az Influenza az semmi.
2021. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Én pl a betegségem miatt nem kaphatom meg az oltást egyelőre. Viszont a betegségem miatt rám nézve a vírus veszélyes.

Engem csak a nyájimmunitás az, ami meg tud védeni.

2021. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem teszel a társadalom erdekében, hogy végleg megszabaduljunk a járványtól, korlátozásoktól
2021. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

3: ennyire nem lehet valaki tájékozatlan.... közel százezer ember oltottak be a tesztelések során, többszáz oldalas doksi született róla, amit elolvashatsz, de kirpóbálatlan. Sőt mostanra már sok sok millió ember van beoltva.

Okostóni..

2021. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
0-t kaptam. Nincs kipróbálva a kínai, az orosz félig. Rosszat mondtam? Igazat. Betörték a fejem. Azért is nem vagyok soha többet egészségügyi senki.
2021. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel a hazugsággal építik az új oltásfasiszta rendszert, ahol majd egy idő után már az utcán is ellenőrzőpontokon kell leolvastatni a vakcinaigazolásodat. Aki pedig nem tartja a lépést az oltásokkal, azt karanténozzák.
2021. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!