Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak ha faj a torkom...

Mit csináljak ha faj a torkom és mellesleg vörös is?

Figyelt kérdés

Már lassan több mint fel éve nem volt panaszom a torkomra de nagyon könnyen meg szokott fajdulni, azóta ritkábban hogy figyelek az életekre meg a napi vitamin bevitelére.. mostanában csak hideget és raw életének kívántam (sushi, hideg füstölt dolgok, joghurt, datolya, aszalt gyümölcsök) és amiket ettem az mind a jéghideg hutobol vannak.. szerintem az rontotta el.

Most meg tiszta piros a torkom és nagyon faj.. erre mit javasoltok? Toroktablettat szedek de nem nagyok használ, melle sok víz meg tea


2021. márc. 2. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Medistus pasztilla nekem bevált. Esetleg Tantum Verde spray. Mikor mi használ jobban, változó.
2021. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szopogatós tabletták nekem sem váltak be, inkább a langyos sós vizes gargalizálás, az mulasztja el mindig a leghamarabb a fájdalmat és a gyulladást, Naponta kétszer gargalizálj enyhén sós vízzel, és most ne egyél/igyál se túl forrót, se túl hideg ételt/italt. Persze ha rosszabbodik, nem múlik, akkor hívd fel háziorvosod.
2021. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi víz és so kell hozza? És langyos víz?
2021. márc. 2. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ha nagyon fáj csak a cataflam használ.
2021. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!