Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A COVID oltás miért okoz...

A COVID oltás miért okoz sokkal durvább mellékhatásokat, mint más oltások?

Figyelt kérdés

Annyi oltást kapunk életünkben, amik egyrészt kötelezők, másrészt ha nem is kötelezők, de népszerűek (pl. hpv ellen, influenza, tetanusz stb.) és azért általában egy kis izomfájdalmon kívül nem szoktak komolyabb tüneteik lenni (nyilván van kivétel). Most viszont elég sok ismerősöm mesélte, akik beadatták maguknak a covid oltást már, hogy totál kidőltek tőle, több napos/akár egy hetes láz, konkrétan covidosak lettek.

És ami a legdurvább, egy nagyon távoli ismerősöm a covid oltást követően pár nappal lett covidos és meg is halt (idős volt már).


Nem tudom, eddig nagyon hajlottam abba az irányba, hogy beadatom magamnak az oltást, de egyre inkább azt érzem, inkább elkapom a betegséget (fiatal vagyok), de ez az oltás kezd ijesztő lenni.



2021. márc. 2. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig emlékszem rá, hogy 3 éves korom körül kaptam egy védőoltást és mennyire rosszul voltam tőle. Amire még emlékszem az a HPV és a tetanusz azok se voltak annyira kellemesek, főleg a tetanusz elég sokáig fájt a helye. COVID ellen még nem kaptam, de teljesen normális ha rosszul van egy oltástól az ember, az immunrendszer teszi a dolgát.
2021. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%
Az biztos, hogy a Covid oltasok mellekhatasai sokkal jobban fel vannak hypolva mint a tobbi oltase. Egyszeruen sokkal tobb ember kapja meg egyszerre es sokkal nagyobb a mediafigyelem. Termeszetes, hogy tobb (negativ) tortenet kering.
2021. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!