Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szappan ízű a hányásom az...

Szappan ízű a hányásom az elmúlt kb 2 napja, mi lehet ez??

Figyelt kérdés

Korona vírussal fertőzött vagyok, az elején nagyon sokszor hánytam (2 és fél hete kb mióta tart a fertőzés), meg akkor is ha nem ettem. Mostanra ez elmúlt, akkor hányok ha erősen köhögök, ha büdöset érzek, és ha hideg van.

Az elmúlt napokban valamiért megiszom a 0,5 l-es Pennyibol hozatott kekforras természetes ásványvizet, és kihanyok mindent. Volt hogy almával is ugyanez volt.

Az utóbbi napokban szappanizut hánytam, tudom ez hülyeségnek tűnik, de igaz. A betegségem elején pl. Az ételekre (akkor is ha friss gyümölcs volt) dohos, romlott ízt éreztem a hányásom előtt pedig ilyen keserű ízt. Meg az ételeket is keserűen éreztem. Mostanra ez mind elmúlt, csak pár napja jott ez a szappanszeru hányas.


Általában egy nap 1-2 almát vagy/és banánt tudok enni, egy kis szelet kenyeret és levest, de vannak napok mikor kell nyomni a torkom mert egyszerűen nem megy.


Mitől lehet ez a szappanszeru hányas??



#Korona fertozes #Szappan ízű hanyas #2 és fél hete tart a betegseg
2021. márc. 3. 07:48
 1/1 anonim válasza:
Valószínüleg a tüdőváladék az oka, ami a sok köhögés során a nyelőcsövedbe jutott.
2021. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!