Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki szüntetné be a korlátozásokat?

Everlight kérdése:

Ki szüntetné be a korlátozásokat?

Figyelt kérdés
Többet ártottak mint használtak.

2021. márc. 3. 23:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

El kell engedni az egészet


Aki fél tőle az maradjon otthon

A nyuggerek meg nem mennek majd hetente 6x le a piacra trécselgetni aztán jónapot


Aki akarja hordja majd a maszkot. Aki akarja beadatja az oltást.


A gyengék elhullanak majd, ilyen ez a természetes szelekció

2021. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

#11: Én "nyugger" vagyok a te szava járásod szerint, de én is azt mondom, hogy akinek van oka félni, az maradjon otthon, hordjon olyan maszkot ami valóban megvédi, de hagyják békén élni a többi embert. Ne mástól várjuk, hogy vigyázzanak ránk, hanem tegyük meg magunk. Ha meg valaki nem tette, mert ivott, bagózott, zsírdisznóra hízott, vagy tönkre tette az egészségét, amiatt meg ne a másik embert szivassuk meg a korlátozásokkal.

Szóval én beszüntetném az összes korlátozást, de párhuzamosan ezzel biztosítanám a segítséget annak, akinek vigyáznia kell magára. (Visszaállítanám a kórházakban az ellátást, ingyenesen házhozszállítós bevásárlószolgálatot biztosítanék az időseknek és a betegeknek, és ingyenesen adnék havi x darab valóban védő maszkot annak, aki kéri, de a többi embernek sehol sem tenném kötelezővé a sz.rt sem érő maszkok használatát, stb.)

2021. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%
11-es vagyok. Jól beszélsz, egyetértek!
2021. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

igen is meg nem is

amit beszüntetnék : kijárási tilalom, maszkviselés, stb

amit nem szüntetnék meg: A külföldek beutazásának tilalma az jó nekünk csndes lett a város sok tetü turista nélkül bár látok azért így is belűlük párat sajnos

2021. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez nehéz kérdés. Szerintem nem szabadna ilyen módon és ennyi időre leállítani a gazdaságot. Háborúk, más világjárványok idején sem voltak ilyen drasztikus leállások. Remélem nem az üzletek, éttermek felvásárlása a cél. Ugye azt tudjuk, hogy azé a hatalom akinek sokmindene van nem feltétlen pedig azé aki kormányon van. Tehát egy esetleg kormányváltás esetén úgyis az “uralja” az országot aki rendlkezik cégekkel, vendéglátóegységekkel...


Nekem a 88 éves papám igaz kórházba került de megygógyult a vírusból és a szövődményből is, pedig ilyenkor már 1-2 alapbetegség elkerülhetetlen. Szűk családban többen elkapták, kisbaba is de senkinek nem volt 2-3 napos hőemelkedésen, megfázáson kívűl komolyabb tünet szerencsére. Ismerek olyat aki viszont lélegeztetőre került. Az biztos, hogy a probléma valós, de tényleg többen mennek tönkre a szigorítások miatt, viszont kellenek a szigorítások is csak egy kicsivel másabb jellegűek és értelmesebbek.

2021. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó vagyok: még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy pl. Amerikában támogatva volt MINDENKI ételosztás formájában (nem csak mert lehet hogy nem tudta megvenni, hanem azért is mert nem tudott/szeretett volna elmenni boltba valaki) másrészről kaptak valós pénzbeli juttatásokat, és az ottani helyek arra használták ezt a szünidőt, hogy felújítottak MINDENT.
2021. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Remélem most örültök. Bezár minden, retteghettek otthon. Ja meg dolgozni is mehettek, mint a jó rabszolgák, már akinek még nem szűnt meg a munkahelye.
2021. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Engem már nem érdekel az sem, ha elkapom és beledöglök, de ezeket a korlátozásokat már nem bírom. És nem vagyok ezzel egyedül. Ha tovább folytatják a szivatást, akkor még a végén lesz pár öngyilkos merénylő, akinek szintén csak ez jelent kiutat.
2021. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
28%
És itt vannak a szigorítások, tökéletes! Egyes voltam. :P
2021. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%
Óvodai ügyelet nem lesz.. mégis mit tegyen akinek nem home Office a munkája? Már megint mi vagyunk szétszivatva aki multinál vagy gyárban dolgozik, mi ugyanúgy dolgozzunk .....amit keresek adjam a babyszitternek ( utazással együtt 9 es fel óra) vagy maradjak itthon vele de milyen alibivel? Szabadság nincs, nemrég álltam be új helyen, csak az előző is szintén gyár volt.
2021. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!