Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki volt koronás, hogy kezdődt...

Aki volt koronás, hogy kezdődtek a tünetek?

Figyelt kérdés
Sejtetted rögtön, hogy koronás vagy?
2021. márc. 5. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Fél egykor.
2021. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Először csak átlagos tünetek: torokkaparás, fejfájás, hidegrázás semmi extra. 3 nap múlva elment 100%-osan a szaglásom és ízlelésem, de az orrom nem volt bedugulva és nem is folyt. Ekkor kezdtem gyanakodni. Be is igazolódott. Azóta 3hónap telt el még mindig nem érzem úgy az aromákat mint azelőtt, félek így marad. Nem tudok egy jó ízűt enni.
2021. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudható, hogy hol kaphattad el?
2021. márc. 5. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak sejteni lehet, de ha tippelnem kéne akkor a kórházból, mert előtte kb 2 héttel be kellett mennem az ügyeletre.
2021. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mennyire ment el az ízlelésed szaglásod, tényleg totál nem érezni semmit?
2021. márc. 5. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Hőemelkedésem 1 napig volt, picit köhögtem, es elment a szaglasom. Tudtam, hogy az vagyok, mert a ferjem hozta haza, rajta 6 nap alatt atment. Nekem azota se allt vissza a szaglásom, izerzekelesem. Ez a 6. hónap.
2021. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Torokfájás, orrfolyás, hőemelkedés, rá három napra teljes szaglásvesztés. Mivel két fertőzött szoros kontaktja voltam, így már az első tüneteknél gyanakodtam, de mivel az alapbetegségem miatt azok időnként megszokottak, így reménykedtem, hogy nem Covid lesz. A szaglásvesztésnél már biztos voltam benne, bár próbáltam abba kapaszkodni, hogy elvileg náthánál is lehetséges.
2021. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is ebbe próbálok m ég jelenleg, hogy csak nátha. Akkor inkább neked náthának tűnt volna inkább lefolyásban mint influenzának pl?
2021. márc. 5. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Totálba semmit nem éreztem. Próbálkoztam nyers fokhagymával, citrommal de semmi. Az ecet szagát sem éreztem. Fokozatosan 1 hónap múlva kezdett javulni. Most pedig itt tartok ahogy leírtam az első kommentben.
2021. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!