Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid miatt mennyire megy el...

Covid miatt mennyire megy el az íz, szaglóérzék?

Figyelt kérdés
Teljesen, semmi ízt nem érezni, szagokat sem, vagy valamit azért érez, aminek pl nagyon tömény íze van?

2021. márc. 6. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Változó. Volt olyan covidos ismerősöm akinek elment, volt akinek egyáltalán nem.
2021. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10: Kedves vagy kérdező. Tipikus magyar. Csak tudod az ilyen kívánalmak többnyire visszaszállnak, ezért aztán ne csodálkozz, hogy a Gődényhívők röhögve átvészelik az egészet, ti meg tényleg komolyan betegek lesztek.
2021. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ennyi buta embert.. Azt hiszik a covid csak valami hülye kitaláció. Nem hibáztatom őket, én is vertem a mellem, hogy én aztán nem leszek beteg, meg hogy nincs is ilyen vírus. Most huszonévesen úgy hogy rendszeresen sportolok, odafigyelek a kajára, vitaminokat szedek, itt vagyok 2. Hete magas lázzal és olyan köhögéssel hogy az valami embertelen.

Úgyhogy kedves 9es persze,menj csak be a covid osztályra. Kívánom neked hogy inkább jól köpködjenek meg a covidos nők

2021. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!