Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lett hirtelen ilyen...

Mitől lett hirtelen ilyen rossz a járványhelyzet az országban? Mit rontottak el a járványkezelésben?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 16:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Azt rontották el, hogy hirtelen felmodott több tízezer orvos
2021. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Kb. mindent. Nyárra lazítottak, csak hogy NER lovagoknak legyen pénzük a turizmusban.

Aztán meg nem szigorítottak eléggé. Ha a felesleges dolgokra kidobott pénzekből inkább pótolják a kieső béreket, jobban működtek volna a lezárások.

Az első hullám után fel lehetett volna készülni egy újabb digitális oktatásra.

A másik meg az emberek egy részének hozzáállása: őket ne korlátozza senki!

Sokan hiszik még mindig, hogy a fiatalokra nem veszélyes! Most meg egyre több fiatalnál jönnek elő a fertőzés után pár hónappal idegrendszeri tünetek...

Akkor az egészségügyi dolgozókat se lett volna szabad elüldözni.

2021. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%

A főbűnös a dr. nyunyóka.

Hónapokig azt szajkózta -orvos létére- , hogy "ne hordjunk maszkot mert ártalmas".

Akik hallgattak rá, már odaát vannak!

2021. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

A maszk viselése egy felesleges tényező"


" [link]

2021. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Azt,hogy a külföldre utazást nem korlátozták, mert a második hullám az Adriára kiruccant honfitársainkkal jött be. A kedves kettes válaszolóval vitába szállnék. Ugyanis a maszk akkor is kötelező volt, amikor szerencsére 7-10 nap is eltelt halál nélkül, és nagy városok voltak aktív fertőzött nélkül. Én például a maszk miatt egész 2020-ban nem utaztam hajón, vonaton (szabadidős céllal),nem voltam múzeumban, moziban, a Bp-ieket viselhette meg a tavaszi karantén, ők mentek mindenhova.
2021. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%

#5

Minden más európai országnál hamarabb korlátoztuk a külföldi utazásokat szeptember 1-vel. Az Adriának semmi köze nem volt a második hullámhoz, az EU-ban mindenhol ugyanilyen volt a helyzet.

2021. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ez a szerencsén is múlik. Tavasszal pl Olaszországban botrányos helyzet volt, itt meg annyira nem volt gáz.
2021. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Amit csak lehet, azt mind elrontották.

5-ös De volt köze. Legjellemzőbb példája volt az össze-vissza utazgatós, vírushordozós, mert nekem az jár mászkálásnak. Nem értem, hogy miért nincs megtiltva legalább már most a magáncélú utazás.

2021. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
8-as: Mert nem Kínában vagy Észak-Koreában élünk, azért. Még a járvány sem lehet indok arra hogy a politikusok földbe tiporják az alapvető jogainkat.
2021. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

9-es

Nagy tévedésben vagy, egyáltalán nem alapvető jogod (rendkívüli helyzetben) a hasadat süttetni a tengerparton meg bulizni a bárban.

2021. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!