Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oroszok, hogy tudtak egy...

Az oroszok, hogy tudtak egy használható covid vakcinát kifejleszteni? Ennyire jó az orosz gyógyszeripar amiről még nem hallottam?

Figyelt kérdés

És ne gyertek azzal, hogy ki tudja milyen stb. Mert az osztrákok is keresik: [link]

És lehet kétes hatású, de akkor sem az indiaiak, japánok vagy kanadaiak fejlesztették hanem az oroszok. Mit érdemes tudni az orosz gyógyszeriparról?



2021. márc. 7. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom, hogy Oroszországban nagyon is jó szakemberek vannak. Azért ne gondoljuk azt, hogy évtizedekkel le vannak maradva. A kisebb városokban, falvakban lehet, hogy elavult náluk az orvostudomány, de valójában ahonnan ezek a vakcinák jönnek, jónak kell lenniük. Azért egy vakcinának ahhoz, hogy forgalomba hozható legyen, nagyon sok ellenőrzésen kell átmennie. Amit az unió átenged, az biztonságos.
2021. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Mindegy az csak a képviselők minél gyorsabban meggazdagodjanak az oltásbiznisz kapcsán.
2021. márc. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ibw4x ***** válasza:
92%
semmi baj nincs vele, csak a sok hülye embernek a mentalitásával van a baj, hogy oRoSZ aKkOr tUti RosSz.
2021. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Moszkva a világ egyik legdrágább városa, és rengeteg gazdag milliárdos orosz ember él az országban, gondolom ebből már sikerült kikövetkeztetni, hogy ott is vannak igencsak fejlett részek :), megjegyzem Indiának és Dél-Afrikának is vannak modern részei, ha jól fel szerelt laboratórium van jó szakemberekkel akár ott is kifejleszthették volna a vakcinát.
2021. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak szemellenzős emberek hiszik, hogy csak nyugaton van tudomány.

Ahogy nyugaton sokan azt hiszik, hogy pl. mi is elmaradottak vagyunk.

2021. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Oroszoknak űrprogramjuk is van, atombombát is sikerült gyártaniuk, szeretnek mindenben benne lenni az élbolyban. Az oroszok közül nagyon sok remek szakember kerül ki. Nem tudom miből gondoltad, hogy a gyógyszeripar nem fejlett náluk? Eleve mérgeznek minden ellenoldalit.
2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted Oroszországban valami szibériai tanyán kotyvasztják ezt a cuccot?


Legmodernebb laborok,gyárak, kiváló szakemberek vannak...

2021. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Sőt az Oroszok ha hiszed ha nem a (privát) űrversenyben messze elhúztak, mondjuk ehhez az is kellett hogy az USA a challenger katasztrófa után kicsit megtorpant.


A kérdésre visszatérve:

Miért ne lehetne egy világhatalomnak erre alkalmas laborja? Nem is értem a kérdést.

2021. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 everlight ***** válasza:
54%
Inkább a propaganda és a média ennyire jó,ennyire jól hazudnak.
2021. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja ha te nem hallottál róla, nincs is. A világ legnagyobb országában, amúgy. Ki kéne menned egyszer Moszkvába :)
2021. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!